Klan ANS@Northrend
Klan ANS@Northrend
Klan ANS@Northrend
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 To chyba koniec-2

Go down 
+6
Baykal
KluczDoFurtki
Azitrox
LvL100EtC
kalisz13
Slayer17
10 posters
AutorWiadomość
Slayer17
Zbrojny
Slayer17


Posty Posty : 111
Rasa Rasa : Furbolgi
Skąd Skąd : Żuromin
Dołączył Dołączył : 10/12/2011

To chyba koniec-2 Empty
PisanieTemat: To chyba koniec-2   To chyba koniec-2 I_icon_minitimeSro Maj 22, 2013 5:48 pm

Teraz chyba naprawdę przyszedł koniec. Grając w w3 od około miesiąca nie miałem okazji zobaczyć , że w jednym momencie są chociaż 3 osoby z klanu. Nie ma gier klanowych, a jeżeli uda się zorganizować spotkanie to i tak nie ma hosta... Jedynym sposobem, według mnie, na odrodzenie klanu jest aktywność jego członków, bo to podstawowa podstawa funkcjonowania.
Powrót do góry Go down
kalisz13
Szeregowy
kalisz13


Posty Posty : 50
Rasa Rasa : Demony
Skąd Skąd : Nie powinno to nikogo obchodzić
Dołączył Dołączył : 15/10/2012

To chyba koniec-2 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba koniec-2   To chyba koniec-2 I_icon_minitimeCzw Maj 23, 2013 9:54 am

Poczekaj do czerwca, wszyscy będą aktywni
Powrót do góry Go down
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC


Posty Posty : 518
Rasa Rasa : Nieumarli
Wiek Wiek : 28
Skąd Skąd : Zambrów
Dołączył Dołączył : 21/06/2011

To chyba koniec-2 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba koniec-2   To chyba koniec-2 I_icon_minitimeWto Maj 28, 2013 11:34 pm

Nie zupełnie.
Problem nie tkwi w ludziach, tylko w ich jakby to nazwać. . .chęciach.

Warcraft 3 jest dobrą, a nawet b. dobrą grą, tyle, że starą. W świecie Crysisa, Battlefielda, LoLa i tysiącom różnych gier stary Wc3 jest pomijany i staje się zaledwie ułamkiem.
Ja też wspominam czasy Warcrafta, kiedy na kanale klanowym było od 5 w zwyż osób online, nieważne o której godzinie wlogowałbyś się.


Takie poprostu jest życie, albo raczej nie życie gier, które odeszły na drugi, trzeci, czwarty itp. plan.
Być może jeszcze kiedyś Warcraft 3 znowu będzie kultową grą, ale na czas obecny jest on poprostu dla większości osób albo alternatywą, albo grą, która już nie jest nawet brana pod uwagę.
Powrót do góry Go down
https://clanans.forumpolish.com
Azitrox
Kanonier
Azitrox


Posty Posty : 242
Rasa Rasa : Maginowie
Wiek Wiek : 27
Skąd Skąd : Lubawka
Dołączył Dołączył : 19/10/2011

To chyba koniec-2 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba koniec-2   To chyba koniec-2 I_icon_minitimeSro Maj 29, 2013 11:57 am

Panowie dobrze mówią trzeba po prostu dać czas, a nie skreślać klan.
Powrót do góry Go down
KluczDoFurtki
Gladiator
KluczDoFurtki


Posty Posty : 135
Rasa Rasa : Nieumarli
Skąd Skąd : Jaworzno
Dołączył Dołączył : 27/06/2011

To chyba koniec-2 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba koniec-2   To chyba koniec-2 I_icon_minitimeCzw Maj 30, 2013 7:25 pm

Wiesz Azi ciekawe czy byś wbił :d poza tym nie skreślamy.. Ja proponuje poprostu przerwe od w3.
Choć może teraz nam (większosci) się nie chce grać w w3 to nam sie zachce w blizej nieokreslonej przyszlosci już np Slayer17 spotkał kilku starych hostow od HvsA którzy skonczyli z w3 z rok temu moze wiecej
i spowrotem grać zaczynają. Tak więc poprostu przerwa..










Ostatnio zmieniony przez KluczDoFurtki dnia Pon Cze 03, 2013 9:08 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Baykal
Wyzwolony
Baykal


Posty Posty : 21
Rasa Rasa : Taureny
Wiek Wiek : 26
Skąd Skąd : Lublin
Dołączył Dołączył : 07/06/2012

To chyba koniec-2 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba koniec-2   To chyba koniec-2 I_icon_minitimePią Maj 31, 2013 12:04 pm

Jakby co, mogę się wam użyczyć, mogę wam zahostować jakąś grę. Mam nadzieję, że nie jestem w waszych oczach wrogiem i coś ugramy. Sam cierpię na brak RP. Wystarczy dać mi znać tutaj, na forum, choć nie jestem w klanie, to patrzę czasami, albo w trakcie gry wyślijcie mi na /w jak będziecie czegoś chcieli. Nie jestem wrogiem, wyszedłem z klanu bo zostałem ofiarą wielu trolli i nie ogarniętych dzieci, którzy są na waszej czarnej liście. Wolę zostać neutralny.


Ostatnio zmieniony przez Baykal dnia Sob Cze 01, 2013 2:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC


Posty Posty : 518
Rasa Rasa : Nieumarli
Wiek Wiek : 28
Skąd Skąd : Zambrów
Dołączył Dołączył : 21/06/2011

To chyba koniec-2 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba koniec-2   To chyba koniec-2 I_icon_minitimeSob Cze 01, 2013 2:29 pm

Klucz muszę przyznać ci rację. Klanu nie należy jeszcze skreślać do końca.
Osoby, które postanowią, że już dosyć przerwy niech poporstu napiszą. Będe starał się odwiedzać forum częściej, aby ustalić przynajmniej jakiś termin.

Poza tym, dzięki, że wierzycie jeszcze w ten klan.
Powrót do góry Go down
https://clanans.forumpolish.com
Turmion
Wyzwolony
Turmion


Posty Posty : 26
Rasa Rasa : Nocne Elfy
Wiek Wiek : 25
Skąd Skąd : Pomorskie
Dołączył Dołączył : 15/09/2012

To chyba koniec-2 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba koniec-2   To chyba koniec-2 I_icon_minitimeNie Cze 09, 2013 12:00 pm

Przeglądam sobie czasem te forum, sprawdzam kto co pisze, i na prawdę - podziwiam was. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale żeby prowadzić 2 lata klan to trzeba mieć cierpliwość, pomysłowość, i przede wszystkim talent. Choć nie udaję wam się zorganizować dobrze spotkań czy też gier klanowych, trzymam za was kciuki. Nie znam klanu, który trwał tak długo jak wasz.
Zapewne przez czas wakacyjny sytuacja klanu polepszy się. Anyway, powodzenia.
Powrót do góry Go down
http://arcane.ugu.pl
Slayer17
Zbrojny
Slayer17


Posty Posty : 111
Rasa Rasa : Furbolgi
Skąd Skąd : Żuromin
Dołączył Dołączył : 10/12/2011

To chyba koniec-2 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba koniec-2   To chyba koniec-2 I_icon_minitimePią Lip 12, 2013 11:31 am

Cóż, był maj, teraz jest juz lipiec... A nadal ni żywej duszy... Zmuszony jestem opuścić klan.
Powrót do góry Go down
Elensefar
Zbrojny
Elensefar


Posty Posty : 79
Rasa Rasa : Krasnoludy
Wiek Wiek : 111
Skąd Skąd : Z Polski
Dołączył Dołączył : 07/04/2012

To chyba koniec-2 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba koniec-2   To chyba koniec-2 I_icon_minitimePią Lip 12, 2013 3:49 pm

Slayer17 napisał:
Cóż, był maj, teraz jest juz lipiec... A nadal ni żywej duszy... Zmuszony jestem opuścić klan.
No cóż, trudno po no-life'ach oczekiwać żywej duszy...
A tak serio to chyba faktycznie, dla ANS nie ma już ratunku. Neutral 
Powrót do góry Go down
PajTajster
Gladiator
PajTajster


Posty Posty : 151
Rasa Rasa : Orkowie
Dołączył Dołączył : 11/11/2011

To chyba koniec-2 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba koniec-2   To chyba koniec-2 I_icon_minitimePią Lip 12, 2013 5:58 pm

No ja przyznam że już nie mam wymówek ani pomysłów. Chyba nie ma co reanimować trupa... ale zobaczmy jak się potoczą sprawy.
Powrót do góry Go down
KluczDoFurtki
Gladiator
KluczDoFurtki


Posty Posty : 135
Rasa Rasa : Nieumarli
Skąd Skąd : Jaworzno
Dołączył Dołączył : 27/06/2011

To chyba koniec-2 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba koniec-2   To chyba koniec-2 I_icon_minitimeSob Lip 13, 2013 12:41 pm

Prosze przeczytać mój post powyżej nuuupy wy odrazu jeczycie "nie ma ratunku sratatatata" poprostu przerwa, każdy potrzebuje przerwy od jakiejs gdy aby zachciało mu sie na nia paczeć spowrotem...
Powrót do góry Go down
Wiktorus380
Zbrojny
Wiktorus380


Posty Posty : 75
Rasa Rasa : Wysokie Elfy
Wiek Wiek : 27
Skąd Skąd : Pruszków
Dołączył Dołączył : 07/01/2012

To chyba koniec-2 Empty
PisanieTemat: Powracam   To chyba koniec-2 I_icon_minitimeWto Lip 16, 2013 7:02 pm

Nie było mnie parę miesięcy no bo jak wiadomo sport ważniejszy.Wchodze teraz na forum i patrze koniec z klanem...Ale podejrzewam jak się nam wszystkim zachce to znowu będzie RP do północy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





To chyba koniec-2 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba koniec-2   To chyba koniec-2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
To chyba koniec-2
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Klan ANS@Northrend :: Karczma :: Kącik Rozmów-
Skocz do: