Klan ANS@Northrend
Klan ANS@Northrend
Klan ANS@Northrend
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kącik Hejtera

Go down 
+4
seriouskuba
Azitrox
Wiktorus380
PajTajster
8 posters
AutorWiadomość
PajTajster
Gladiator
PajTajster


Posty Posty : 151
Rasa Rasa : Orkowie
Dołączył Dołączył : 11/11/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimePon Maj 21, 2012 2:13 pm

Usunąłem wszystkie wiadomości które mogły zakończyć się flame warem.


Offtopu nie toleruję. Zaś ta wiadomość to przestroga dla tych którzy nie przestrzegają zasad. Proszę o więcej kultury.
Powrót do góry Go down
Wiktorus380
Zbrojny
Wiktorus380


Posty Posty : 75
Rasa Rasa : Wysokie Elfy
Wiek Wiek : 27
Skąd Skąd : Pruszków
Dołączył Dołączył : 07/01/2012

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: re   Kącik Hejtera I_icon_minitimePon Maj 21, 2012 2:24 pm

A ja zmieniam temat;
Ogladam ta nasza polska ekstraklase i zastanawiam sie jak takie Podbeskidzie-Bielsko Biala moglo dostac licyncje na gre w najwyzszej klasie rozgrywkowej jak oni stadionu nie maja.A przeciez jest wymog PZPN ze aby grac w ekstraklasie trzeba miec stadion oraz budżet a oni ledwo wiaza konec z koncem.To byl kolejny paradoks naszej ligi
Powrót do góry Go down
Azitrox
Kanonier
Azitrox


Posty Posty : 242
Rasa Rasa : Maginowie
Wiek Wiek : 27
Skąd Skąd : Lubawka
Dołączył Dołączył : 19/10/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimePon Maj 21, 2012 2:57 pm

Ogólnie my nie mamy smykałki do piłki nożnej.
Powrót do góry Go down
seriouskuba
Astralny Kapłan
seriouskuba


Posty Posty : 121
Rasa Rasa : Demony
Skąd Skąd : Z brzucha Kobiety
Dołączył Dołączył : 03/10/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimePon Maj 21, 2012 3:10 pm

Ja nawet nie zrozumiałem co napisał Wiktor....
Powrót do góry Go down
Sky_devil
Astralny Kapłan
Sky_devil


Posty Posty : 238
Rasa Rasa : Barbarzyńcy
Wiek Wiek : 26
Skąd Skąd : Gdów
Dołączył Dołączył : 13/10/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimePon Maj 21, 2012 4:51 pm

Halt17 napisał:
1.''strzeżcie się mężów w długich szatach twierdzących że są uczeni w piśmie i z chęcią zajmują miejsca w pierwszych rzędach świątyń oni tym surowiej będą osądzeni'' 2.''nie będziecie oddawać czci posągom wzniesionym ręką ludzką (dalej nie pamiętam)''
3. tu już zupełnie nie pamiętam treści ale mówił o tym że nie kościół jest świątynią Boga i ten budynek nie ma żadnego znaczenia.

A jak można ufać czemuś co zaprzecza to co teoretycznie głosi ?
Też widziałem tego kwejka, jeszcze coś o nie rzeźbieniu posągów, nie tworzeniu ogólnie dzieł z postaciami biblyjnymi. To zakończenie chyba do drugiego.

Nie jestem sam jak widzę. Mnie ksiąz na religii też odgania od Kościoła, niż do niego zachęca(głównie przez pierdolone dzienniczki....). Ciesze się, że wiele osób podziela moje poglądy religijne.

Jak chodzi o piłkę nożną, kibicuję jednemu teamowi i to bardzo krótko, na dodatek raz na dwa lata. Muszę tłumaczyć?

A jeszcze mój kolejny obiekt hejtowania... Link macie tu do tego... I pokazuje on jak nisko upada cywilizacja, tzn. jak dużo jest teraz pokemonów. Zwórćcie uwagę szczególnie na miejsce 1 i 5.
https://www.youtube.com/charts/videos_views/music
Powrót do góry Go down
https://clanans.forumpolish.com/u42contact
Halt17
Astralny Strażnik
Halt17


Posty Posty : 138
Rasa Rasa : Jaszczuroludzie
Skąd Skąd : Największe zadupie wszechświata (Warszawa)
Dołączył Dołączył : 27/06/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimeWto Maj 22, 2012 5:37 pm

Who to **** are marooon and rihana ?
Powrót do góry Go down
Halt17
Astralny Strażnik
Halt17


Posty Posty : 138
Rasa Rasa : Jaszczuroludzie
Skąd Skąd : Największe zadupie wszechświata (Warszawa)
Dołączył Dołączył : 27/06/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimeSro Cze 06, 2012 10:10 am

Zrobiło sie tu cicho wiec czas na nowy temat hejtowania Very Happy
A chodzi mi o.... WPIERDOLONE REKLAMY NA YOUTUBE

Czy nie wkurwia was gdy w czasie odtwarzania playlisty np.Metaliki Iron Maiden czy kogokolwiek innego wyskakuje wam coś takiego ?





Poza tym solidnie wkurwiły mnie jeszcze 2 inne reklamy jedna tego syfu zwanego ''popland'' a druga to była jakaś banda gimbusów rzucających się jakby w dupę wsadzono im dildo rozmiarów włochatej fujary kingkonga nasączonego benzyną i rozpalonego do białość a w tle napis ''huta ----------'' dalej nie byłem w stanie przeczytać przed kliknięciem ''POMIŃ TO ŚCIERWO''

Chociaż wiem że dzięki temu youtube zarabia i dzięki temu mam dostęp do wręcz niezliczonej i wciąż powiększającej się (pomińmy to że są coraz głupsze) za darmo to coś takiego.... doprowadza mnie wręcz do szału i czy tylko ja tak mam ?
Powrót do góry Go down
Slayer17
Zbrojny
Slayer17


Posty Posty : 111
Rasa Rasa : Furbolgi
Skąd Skąd : Żuromin
Dołączył Dołączył : 10/12/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimePią Cze 08, 2012 11:15 am

Wiesz co mnie realnie wścieka, Halt? Jak kur** podczas słuchania IronMaiden wyskakuje mi zdjęcie jakiejś po***** tapetówy, Niki Minaj,, bodajże. A mój największy błąd był, gdy zechciałem sprawdzić dlaczego ona była ,,polecana'' przez ten portal. Wszedłem, a tu... odrażające niszczenie uszu spowite niewyobrażalną chęcią wymiotów... Gdybym nie miał pod ręką płyty Metalliki to by mnie tu już raczej nie było.
Powrót do góry Go down
Azitrox
Kanonier
Azitrox


Posty Posty : 242
Rasa Rasa : Maginowie
Wiek Wiek : 27
Skąd Skąd : Lubawka
Dołączył Dołączył : 19/10/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimePią Cze 08, 2012 4:15 pm

Więc chciałbym poruszyć temat waszej nienawiści do rapu. Nie rozumiem dlaczego całe zło świata pakujecie do worka z rapem. Zrozumcie, że jest różnica pomiędzy CRAPEM, a RAPEM.
Crap jest dla gimbusów, a rapem jara się 10 % polskiej młodzieży. Rap w Polsce nie jest tak znany dlatego jest to podzielone na PODZIEMIE i LEGAL. Chodzi o to, że podziemie to takie "miejsce" gdzie są raperzy, którzy nie mają hajsu, żyją na blokowiskach i wrzucają w sieć nielegalne płyty. Gdy uda im się wybić, to wtedy mogą wejść w układ z jakąś wytwórnią płytową i wydać swój legalny krążek. Są też młode wilki, czyli odkrycia roku raperów.

O co chodzi. O to chodzi, że każdy kawałek ma przesłanie. Każdy do czegoś głębszego nawiązuje, więc to jest w dechę!

Proszę, żebyście zaakceptowali Rap, lub w ogóle o nim nie pisali, bo jak można pisać o czymś czego się nie rozumie, prawda LVL???

Zrozumcie!

NIE TRAWIĘ TEDEGO I PEJI BO TO NIE RAP!!!! TEGO SŁUCHAJĄ GIMBUSY I TO NIE MA PRZESŁANIA!!!
Powrót do góry Go down
Slayer17
Zbrojny
Slayer17


Posty Posty : 111
Rasa Rasa : Furbolgi
Skąd Skąd : Żuromin
Dołączył Dołączył : 10/12/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimePią Cze 08, 2012 6:57 pm

Azi, mnie nie obchodzi za grosz to czego ty słuchasz, ważne, że nie wyzywasz nas(Metalowców) od satanistów ani innych bzdur. Ale w każdym razie popieram LvL'a za nie posiadania dużego szacunku do (no ale naprawdę to u góry jest w ch** przesadzone, wodzu) Rapu, bo wiesz co o nas oni, wielce święci mówią? To przeczytaj jeszcze raz pierwsze zdanie. I w każdym razie z pewnością jest to dzieciarnia, która jest na tyle głupia by nie tolerować żadnego innego gatunku niż Rap. ( Ja osobiście też Rapu nie lubię, no ale bez przesady LvL z tym szałem muzycznym, chyba, że masz jeszcze inny powód niż wyżej wspomniany.. A może to po prostu nawiązanie do nazwy działu?)Very Happy

Z poszanowaniem dla prawdziwego Rapowca.
Powrót do góry Go down
Halt17
Astralny Strażnik
Halt17


Posty Posty : 138
Rasa Rasa : Jaszczuroludzie
Skąd Skąd : Największe zadupie wszechświata (Warszawa)
Dołączył Dołączył : 27/06/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimeSob Cze 09, 2012 8:16 pm

Mnie szczerze rap zupełnie nie obchodzi jestem w stanie go tolerować pod jedynym podstawowym warunkiem - nie będe zmuszany by mnieć z nim styczność czyli mówiąc krótko.
''słuchasz rapu ? ok , ale mnie to nie interesuje'' .
Większosć moich znajomych ze szkoły również słucha rapu a jakoś się z nimi dogaduje (czyt. moge z nimi rozmawiać o wszystkim poza muzyką) jeden słucha jednocześnie Metalu , Rocka i rapu co jak dla mnie wydaje się nierealne ale... nie byłeś w gimazjum(czyt.burdelu) nie twierdź że wszystko na świecie widziałeś.
Powrót do góry Go down
Azitrox
Kanonier
Azitrox


Posty Posty : 242
Rasa Rasa : Maginowie
Wiek Wiek : 27
Skąd Skąd : Lubawka
Dołączył Dołączył : 19/10/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimeNie Cze 10, 2012 5:53 pm

Tak się składa że jestem w trzeciej gimnazjum.
Powrót do góry Go down
Halt17
Astralny Strażnik
Halt17


Posty Posty : 138
Rasa Rasa : Jaszczuroludzie
Skąd Skąd : Największe zadupie wszechświata (Warszawa)
Dołączył Dołączył : 27/06/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimeWto Cze 19, 2012 7:11 pm

Od jakiegoś czasu zadaje sobie wciąż jedno pytanie... i zaczeło mnie tak drażnić że czas najwyższy nim tu naspamować.
Czemu wszędzie.....
Dosłownie **** wszędzie....
W telewizji....
na you tube.......
w radiu....
na okładce co drugiego magazynu dla niedorozwojów......

muszę patrzeć na pedalski pysk bibera......

Nie waże co oglądam czy to Iron Maiden , Metalika , Niekryty krytyk , Rojo , Linkin Park czy cokolwiek innego to i tak od conajmniej tygodnia co chwila morda tego pedalskiego pedała.
Pedał po prostu jest wszędzie NIE MA JUŻ ŻADNEJ OAZY OD NIEGO.

Włanczam waidomości i o czym tam mówią ?

O sprzedaż stroju tego plugawca w którym pokazał się w jakiejś reklamie (przyprawiając pare milionów ludzi o uraz do Ozzego Osbourna bo to właśnie o reklamie w której wystąpili razem mowa) i zlocie fanek tego pomiota szatana (tzn. czarnej mszy / zlocie pokemonów z całej polski).
Ide do kiosku i co mam na okładce połowy magazynów ? podręcznik młodego szatanisty czyli ofc. jego plugawawa morda.

Ludzie jak to jest **** mać możliwe że to coś.... jest dokładnie wszędzie ? i zawsze jak ktoś go pobije/zgwałci(i będzie ojcem matką nie... nawet nie wiem jak to nazwać)/rzuci kalafiorem/spróbuje spalić na stosie/obije morde różańcem to od razu cały świat w szum.

A o Metalice na Sonisphere , Metalfeście (pojawiły się między conajmniej 30 innych - Megadeath i blind guardian) , Ursynalaich(Nightwish , Slayer , Hunter i też z 20 innych) czy koncercie Linikin park z tego co pamietam odbył się na którymś ze stadionów mówi...... 1 stacje radiowa ? (nie wiem jak jest z koncertami Hip-Hopu/Rege/Popem(tym względnie normalnym) bo mimo że nic nie mam do tych gatunków muzyki (ALE TECHNO NIENAWIDZE) nie interesuje się nimi.) mówi 1 stacja radiowa ? (Anty-Radio 94.00 FM)

What the **** ?

Pedał wszędzie a coś co jest naprawde zajebiste jest spychane na plan tak daleki że jakby nie istniało ? Powiedzcie mi.... jak coś takiego jest do cięzkiej kurwy możliwe ?
Powrót do góry Go down
Sky_devil
Astralny Kapłan
Sky_devil


Posty Posty : 238
Rasa Rasa : Barbarzyńcy
Wiek Wiek : 26
Skąd Skąd : Gdów
Dołączył Dołączył : 13/10/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimeWto Cze 19, 2012 7:41 pm

To bardzo proste... To tylko pokazuje ile w obecnym świecie żyje pokemonów... Powiem więcej! Czasem wstaje rano i włączam "Wstawaj! Gramy!" na Polsacie.. A tu co...? Jakiś "p0k3m00n"[nie znam zbyt dobrze ich języka i nie chce bardziej] zamówił se w swoim "sw333taśnym" emailu do redakcji Polsatu z prośba o co?... O TO, ŻEBY **** ZAPUŚCILI biebera lub selene gomez... I rzeczywiscie... Czasem siedzę przy siostrze jak siedzi na mym kompie i patrze jej całkiem przypadkiem w ekran jak siedzi na ledupku i co widzę? Tylko artykuły o justynie biber... Ciekawe ile stacji nadawało koncert LP w Warszawa lub Metallici, a to bym chętnie zobaczył, bo 300km od Warszwy jednak mieszkam.
Mówię więc wam: stańmy do walki z pokemonami! Zmieńmy nazwę klanu z Anty Neo-Squad[ANS] na Anty Neo&Pokemon Squad[AN&PS]!
Powrót do góry Go down
https://clanans.forumpolish.com/u42contact
Halt17
Astralny Strażnik
Halt17


Posty Posty : 138
Rasa Rasa : Jaszczuroludzie
Skąd Skąd : Największe zadupie wszechświata (Warszawa)
Dołączył Dołączył : 27/06/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimeWto Cze 19, 2012 9:36 pm

Co do koncertów w warszawie z tego co wiem nikt ich nie nadawał na żywo ale i Metalikie i Linkin Park można było zobaczyć na Rock in Rio na żywo na youtubie
Powrót do góry Go down
Sky_devil
Astralny Kapłan
Sky_devil


Posty Posty : 238
Rasa Rasa : Barbarzyńcy
Wiek Wiek : 26
Skąd Skąd : Gdów
Dołączył Dołączył : 13/10/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimeSro Cze 20, 2012 6:23 am

Może i tak, ale co to za przyjemność oglądania koncertu w TV. Co to za przyjemność, gdy nie można wrzasnąć razem z resztą ludzi, gdy grają zajebisty kawałek, albo gdy wokalista wystawia mikrofon w stronę tłumu, by zaśpiewali zamiast niego? Jak dla mnie: żadna.
Powrót do góry Go down
https://clanans.forumpolish.com/u42contact
seriouskuba
Astralny Kapłan
seriouskuba


Posty Posty : 121
Rasa Rasa : Demony
Skąd Skąd : Z brzucha Kobiety
Dołączył Dołączył : 03/10/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimeSro Cze 20, 2012 9:25 am

To co narzekasz?Uzbieraj kaskę i jedz na następny koncert.....
Powrót do góry Go down
Slayer17
Zbrojny
Slayer17


Posty Posty : 111
Rasa Rasa : Furbolgi
Skąd Skąd : Żuromin
Dołączył Dołączył : 10/12/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimePon Cze 25, 2012 4:51 pm

holo holo


Ostatnio zmieniony przez Slayer17 dnia Pon Mar 18, 2024 12:25 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
PajTajster
Gladiator
PajTajster


Posty Posty : 151
Rasa Rasa : Orkowie
Dołączył Dołączył : 11/11/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimePon Cze 25, 2012 4:55 pm

E tam... pseudo fajni My Little Pony są lepsi. Very Happy
Powrót do góry Go down
Slayer17
Zbrojny
Slayer17


Posty Posty : 111
Rasa Rasa : Furbolgi
Skąd Skąd : Żuromin
Dołączył Dołączył : 10/12/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimeCzw Cze 28, 2012 4:59 pm

Polecam Meshuggah


Ostatnio zmieniony przez Slayer17 dnia Pon Mar 18, 2024 12:26 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC


Posty Posty : 518
Rasa Rasa : Nieumarli
Wiek Wiek : 28
Skąd Skąd : Zambrów
Dołączył Dołączył : 21/06/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimeCzw Cze 28, 2012 6:02 pm

PajTajster napisał:
E tam... pseudo fajni My Little Pony są lepsi. Very Happy

[Troll]
Masz coś **** do My Little Pony *****?!
A **** ci **** ktoś **** kiedyś w twój **** **** ****?
Jeśli **** **** to **** masz teraz **** okazje żeby **** **** to był **** pierwszy **** raz do **** twojego **** mać!!!!!!!!
[/Troll]

Powrót do góry Go down
https://clanans.forumpolish.com
Slayer17
Zbrojny
Slayer17


Posty Posty : 111
Rasa Rasa : Furbolgi
Skąd Skąd : Żuromin
Dołączył Dołączył : 10/12/2011

Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitimePią Cze 29, 2012 7:33 pm

hehe xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kącik Hejtera Empty
PisanieTemat: Re: Kącik Hejtera   Kącik Hejtera I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kącik Hejtera
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kącik Muzyczny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Klan ANS@Northrend :: Karczma :: Kącik Rozmów-
Skocz do: