Klan ANS@Northrend

IndeksCalendarGalleryFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share

Czarna Lista ANS

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC

Posty Posty : 518
Rasa Rasa : Nieumarli
Wiek Wiek : 23
Skąd Skąd : Zambrów
Dołączył Dołączył : 21/06/2011

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimeWto Cze 28, 2011 6:17 pm

Hall Voodoo - Zmora w klanie ANS.
Czarna Lista ANS:

0. RogueShadow_69 - Typowy pszemek. Prawdopodobnie stary R.G. aka "Faper17".

1. Al-Rogueshadow - neo, totalny noob, brak RP, obraza klanu, zachowanie na poziomie 10 latka, idiota, troll.

2. RogłeszadołPan - Mistrz ortografii, brak znajomości historii Warcrafta, brak jakichkolwiek przejawów RP.

3. RogueShadow94 - neo, noob rp, leaver - ingame.

4. RogueShadow21 - Troll, noobrp, neo.

5. RogueShadow - powód niżej.

6. pawelekpan - Ortografia: -1, słownictwo: 0, neo hoster Titan Land, zawsze chce OP hero, poziom rp: -1

7. nekromanta - Prawdopodobnie spokrewniony z pawelekpan - rodzinna głupota i neostyle RP.

8. Puchtys - Noob RP, spam, agresywne neo.

9. 7ken - Neo, Noob RP, Twórca Arthas117 Atakuje

10. ARTAS - Neo, Noob RP, "SÓPER ORTOGRAFJA"

11. Arthas12345 - Neo, Noob RP, Leaver, mass, Ataki bez powodu

12. AS3322 - Plagiat, Neohost

13. marcin9801 - Neo, Leaver, Noob RP, "SÓPER ORTOGRAFJA", Neos do potęgi, troll.

14. arthas123 - Neo, prawdopodobnie spokrewniony z ARTAS / Arthas12345, brak jakichkolwiek przejawów używania mózgu, troll, Neo RP, Nękanie na priv członków klanu.

15. illidan12 - Neo, odmowa gry RP, leaver, noob RP, prawdopodobnie spokrewniony z Al-Shedanem.

16. Kalafior - Wyzwiska kierowane w stronę członkini Klanu ANS@Northrend.

17. Pinczer - kolejne konto Suzerena, szkoda, że znowu mu nie wyszło.

Jeżeli widzisz neosa, trolla, dzikusa społecznego, chama, brak rp, atack no reason ingame, nie zwlekaj! Zgłoś to na forum!

ANS to klan który walczy z:

Czarna Lista ANS Scaled.php?server=16&filename=nowyobrazmapabitowaaap

Ostatnio zmieniony przez LvL100EtC dnia Sro Mar 09, 2016 11:10 pm, w całości zmieniany 27 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://clanans.forumpolish.com
Halt17
Astralny Strażnik
Halt17

Posty Posty : 138
Rasa Rasa : Jaszczuroludzie
Skąd Skąd : Największe zadupie wszechświata (Warszawa)
Dołączył Dołączył : 27/06/2011

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: PedoBear Czuwa   Czarna Lista ANS I_icon_minitimeWto Cze 28, 2011 6:45 pm

PEDOBEAR CZUWA WIĘC IDŹ PRECZ NEOSIE
Czarna Lista ANS Pedopedocrnje
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Halt17
Astralny Strażnik
Halt17

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Kolejny "Geniusz"   Czarna Lista ANS I_icon_minitimeSro Cze 29, 2011 10:45 am

Kolejny Delikwent którego wam przedstawię zwie się "Michalek21"
1.głupota niemalże równa Al-Shedanowi :affraid:
2.0 umiejętności RP
3.Troll kanałowy wchodzi na kanał klanu nie ważne ile razy się tego pomiota satana zbanuje czy kicknie to to szkaradztwo zawsze wraca .
4.Nie potrafi nawet powiedzieć co chce od tytana a oto przykład jednej z "mądrości" naszego "Wybitnego Gracza" .
"Dai mj jakięgos warriora złego tylko nie det kniht'a anie arthasa (tu przy okazji zobaczycie jakie ma zdolności jeśli chodzi o ortografię to jest DOKŁADNY cytat co do słowa i co do błędu tej poczwary który wskazuje na "bardzo bliską przyjaźń ze słownikiem" )
Czarna Lista ANS Sownikh
5.nie zwraca uwagę na żadne pouczenia
6.Gdy zwracasz mu uwagę udaje że nie wie o co chodzi (no chyba że jest tak tępy że naprawdę nie wie CO JEST DOŚĆ MOŻLIWE)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimePią Lip 01, 2011 3:48 pm

To chyba byłoby kilka minut roboty, a ułatwiło by grę wszystkim.

Nie da się zrobić triggera w stylu " If player has nickname " Al-Shedan" kick him" ?
Powrót do góry Go down
Halt17
Astralny Strażnik
Halt17

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimePią Lip 01, 2011 3:56 pm

1.lvl mówił o tym że nie da się tego zrobić wielokrotnie
2.gdyby zostało to wykonane w ten sposób jaki proponujesz kickałoby to ścierwo tylko jakby weszło na "Al-shedanie" a jak pisałem ta kreatura jest korzysta z multikonta więc byłoby to raczej bez sensu .
Efekt grania z Pawelekpan
Czarna Lista ANS Criticalerror

Ostatnio zmieniony przez Halt17 dnia Sro Lip 13, 2011 4:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimeSob Lip 02, 2011 10:45 am

Kizen - Dziecko, zaczyna wyzywać kiedy coś idzie nie po jego myśli, co zwykle kończy się tym, że wywala sprawcę jego problemów, troll.
Puchtys - Troll, wyzywa wszystkich, wytyka innym błędy, samemu kalecząc ortografię
pawelekpan - j.w troll. Prosi o smoka. Wszyscy w śmiech. Titan mówi, że go nie da. Ten dlaczego się pyta. Ja pytam czy ma zaplanowane RP smokiem. On "Nie". No to czekamy, kolejka idzie dalej. On mówi "Red daj smoka", znowu pytamy, czy ma zaplanowane. On, że tak (W 5 minut wymyślił -.- ). Red wyciąga z towera Smolderasa. On mówi, że nie ten, że chce smoka bagien. Nagle chat wypełnia się " -.- " a on nadal swoje. Potem okazało się, że chodziło mu o Dagona. Znowu lista " -.- " i gdy Red mówił, że nie daje bogów, on tylko napisał "daj go, daj go". Umiejętności RP równe smarkaczowi co z zerówki wyszedł.
Ziemniaki_111 - Neo, troll, brak skilla w RP, co chwila chciał zmienić hero na "mroczniejszego" bo ze sklepu dorwał zwój wkrzeszania zmarłuych
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimeWto Lip 19, 2011 3:52 pm

Proszę o dodanie gracza o nazwie hubertr powód ? Troll, Neo, umiejętność Rp -1 ortografia -1 potrafi stać i nic nie robić a na końcu zaatakować all zmasowaną armią. To tyle ale on mnie dobija.
Powrót do góry Go down
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC

Posty Posty : 518
Rasa Rasa : Nieumarli
Wiek Wiek : 23
Skąd Skąd : Zambrów
Dołączył Dołączył : 21/06/2011

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimeCzw Lip 21, 2011 7:56 am

krul, jakiś screen albo replay masz?
Potrzebny mi dowód jego głupoty. Jak jakiś "znajdziesz" to wstaw link na forum.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://clanans.forumpolish.com
Halt17
Astralny Strażnik
Halt17

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimePią Lip 29, 2011 4:44 pm

ostatnio po przejrzeniu czarnej listy 1 rzecz mnie zszokowała GDZIE JEST NA NIEJ TEN SKURWYSYN 7KEN ?
a oto powody dla których ten skurwysyn nie powinien tylko musi się znaleźć na czarnej liście .
1-Przydupas al(kurwy)shedana
2-Głupota równa (jeśli nie wyższa) jak u Al-shedana
3-Autor mapy Arthas117 atakuje (powód zmiany konta)
4-umiejętność RP poziom al-shedan
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Halt17
Astralny Strażnik
Halt17

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimePon Sie 01, 2011 3:15 pm

A oto przed wami kupa gówna którą dziś miałem 'przyjemność' spotkać
Czarna Lista ANS Idjota
Więc nasuwają mi się o nim następujące wnioski
1.Agresywne neo
2.Troll
3.kompletny idiota
4.Mówiąc krótko cham i dzikus
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Halt17
Astralny Strażnik
Halt17

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimeSob Sie 13, 2011 4:42 pm

Koleiny geniusz odkryty przez mnie to 19slawek06
1.przez około 20 minut pisał do tytana na sojuszu nie wpisując przed tym komendy -ally all bądź -ally red i dziwi się czemu red go nie słyszał
2.Gdy znudziło mu się powtarzanie ''daj jaszczuroludzi i hero'' zaczął wyzywać red od noobów i debili 3.przez całe te 20 minut mówiłem mu że pisze na sojuszu i red go nie słyszy on oczywiście nie zareagował
4. za spamował połowę mapy cytadelami (main budynek jaszczurów) i posągami mam screeny i niedługo je wstawie .
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sky_devil
Astralny Kapłan
Sky_devil

Posty Posty : 238
Rasa Rasa : Barbarzyńcy
Wiek Wiek : 21
Skąd Skąd : Gdów
Dołączył Dołączył : 13/10/2011

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: re:czarna lista   Czarna Lista ANS I_icon_minitimeSro Lis 09, 2011 3:08 pm

dziwie sie ze nie ma Suzerena:
-neo host tla
-umiejetnosci rp okolo 0
-troll
-i cala lista ktorej nie chce mi sie wypisywac...

zlapalem kolejnego... niejakiego AS3322:
-podrabianie mapki na "bezbugowe" a tak na serio to nic sie w nich nie zmienia a mowi ze ta wersja jest"lepsza i bez bugow"
-podobno neo rp ale jeszcze tego nie okreslilem bo nie moglem z nim wytrzymac...
-sprawdza swe umiejetnosc jako Tytan na publicznych grach, a potem sie dziwi ze ludzie wychodza

na razie to tyle. dziekuje za uwage

Ostatnio zmieniony przez Sky_devil dnia Sob Maj 05, 2012 6:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://clanans.forumpolish.com/u42contact
Go??
Gość

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimePią Lut 03, 2012 3:22 pm

Addiqk - Noob, leaver, nie umie pisać po polsku, ogólnie nie zbliżać się bo gryzie

Ostatnio zmieniony przez Sakaelas dnia Sob Lut 25, 2012 8:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Achius
Szeregowy
Achius

Posty Posty : 67
Rasa Rasa : Wilkołaki
Wiek Wiek : 22
Skąd Skąd : Lwówek Śląski
Dołączył Dołączył : 03/10/2011

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimePią Lut 03, 2012 4:57 pm

co do addiqk się zgodze.

Ale nie zgodze sie ze Xev to noobRP i leaver bo osobiscie gralem z nim kilka rozgrywek i bylo dobrze
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sky_devil
Astralny Kapłan
Sky_devil

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: re:czarna lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimePią Lut 03, 2012 5:25 pm

Achius, chodzi o to, że dzisiaj graliśmy z Xevem i rzeczywiście troszkę zmassował armię(jako że grał plaga).
Tak, w pewnym momencie rzeczywiście wyszedł, bez wytłumaczeń. Zniszczyło to RP i rozpoczęło rozmowy typu :
-Zajebie go jak psa...
-Nie, nie jak psa... jak żyda
Rzeczywiście RP zapowiadało się ciekawe, bazy chociaż zaledwie 3 były wspaniałe, co wytłumacza takie zachowania.
Jednakże był to pojedynczy przypadek takiego zachowania, więc nie widzę powodów dla których miałby się na tejże liście znaleźć.
Mam nadzieję, że przemówiłem ci do rozsądku Sak :)

Ostatnio zmieniony przez Sky_devil dnia Sob Maj 05, 2012 6:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimePią Lut 03, 2012 6:58 pm

No... Takie argumenty przyjmę, ale zamiast przeprosić, powiedzieć że idzie, to zwykłe " Ej ja lecę" i kaputt... No to mam się prawo wkurzyć. No, ale dobra, zobaczymy, moze to nie jest jakiś trolejbus
Powrót do góry Go down
Sky_devil
Astralny Kapłan
Sky_devil

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: re: Czarna lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimeSro Lut 08, 2012 5:40 pm

Dzisiaj miałem [nie]przyjemność grac z arthas123:
-troll,
-neo(mass i pragnienie doprowadzenia do neowara w RP),
-kiedy go kicknąłem przez następne 30 minut(?) siedział na kanale i wypisywał zapewne(zapewne bo od razu dałem mu ignore) rózne obelgi itp. Gdy już się zorientował, że dałem mu ignore, w końcu(!!!) wyszedł. Stąd kolejny powód:
-retard.

Z resztą to nie pierwszy raz, ale dopiero dziś pokazał swe prawdzie oblicze.

Ostatnio zmieniony przez Sky_devil dnia Czw Kwi 19, 2012 4:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Achius
Szeregowy
Achius

Posty Posty : 67
Rasa Rasa : Wilkołaki
Wiek Wiek : 22
Skąd Skąd : Lwówek Śląski

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimeSro Lut 08, 2012 8:53 pm

ja natomiast miałem przyjemność zagrać z analfabetą i neosem o nicku illidan12

nie potrafi pisać po polsku i po pytaniu reda co chce wychodzi z gry... zrobił tak 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
seriouskuba
Astralny Kapłan
seriouskuba

Posty Posty : 121
Rasa Rasa : Demony
Skąd Skąd : Z brzucha Kobiety

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimeSro Lut 08, 2012 10:01 pm

Też miałem przyjemność grania z Ilidianem12 tylko że w Mape Pirates coś tam i potwierdze że ani jednego słowa nie potrafi poprawnie napisać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sky_devil
Astralny Kapłan
Sky_devil

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: re: Czarna lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimeSob Lut 11, 2012 4:03 pm

Też pamiętam tą grę kuba, byłem tam incognito, ale ciężko nie zapomnieć jakim illidan12 nieogarem był. Chyba 4 razy rmk było i za każdym razem niszczył grę. Nie mówiąc już o tym jak się na niego host wkurwiał Very Happy.

Ostatnio zmieniony przez Sky_devil dnia Sob Kwi 28, 2012 2:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimeSob Lut 25, 2012 8:39 am

marcin9801

Wnoszę o PERMANENTNY zakaz gry dla tego ucieleśnienia idiotyzmu, kretynizmu i ogólnie mówiąc - internetu.
Powód? Idiota, debil, neo-rp, po tym, jak red nie dał mu przez dwadzieścia minut "hero od budowania muruw", zaczął wyzywać od debili i wyszedł. Pizda, oby się smażył w piekle...
Powrót do góry Go down
Slayer17
Zbrojny
Slayer17

Posty Posty : 98
Rasa Rasa : Furbolgi
Skąd Skąd : Żuromin
Dołączył Dołączył : 10/12/2011

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimeWto Mar 20, 2012 2:42 pm

Poprosilbym o wprowadznie do tej zacnej listy delikfenta o nicku Ilidan12, nie wiem czy przypadkiem jego nick nie byl przez jedno l. Na oko ma nie wiecej niz 11 lat, ma lepszą ortografię od pawelka i marcina razem wziętych. Poza tym... Spamuje wojsko, atakuje bez ostrzeżenia i caly czas sępi itki od tita.

Edit: Ah, widzę że Achius tez mial przyjemnosc sie z nim spotkac. BAN!!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimePon Kwi 09, 2012 8:42 am

Nie zgodzę się co do gracza 'koronalodu'.
Grałem z nim nie raz, i to nie jest leaver, wręcz przeciwnie - gra do końca.
Noob? Wtf? Gra dobrze RP, może czasami ma wpadkę z ortografią, ale to każdemu się może zdarzyć.
To dobry gracz, good RP, no leaver. Nie widzę także, żeby ktoś go wpisał. ;o

Więc zadaje pytanie - po co wpisywać na czarna listę graczy, który ogarniają ? lol!
Moja prośba - proszę o usunięcie gracza koronalodu z czarnej listy ANS. Dziękuję. Very Happy
Powrót do góry Go down
PajTajster
Gladiator
PajTajster

Posty Posty : 151
Rasa Rasa : Orkowie
Dołączył Dołączył : 11/11/2011

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimePon Kwi 09, 2012 8:44 am

Widocznie niektórzy z nas posądzają innych po pierwszej grze. No ale to wina tego gracza że akurat wtedy trafił na jednego z nas.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitimePon Kwi 09, 2012 6:30 pm

No najwyraźniej... ale nie powinno się oceniać graczy po jednej rozgrywce.
Powinien być dowód w powtórce, i kilku graczy powinno się wtedy poskarżyć na tego gracza.

No ale trudno - najwyraźniej taka zasada.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

Czarna Lista ANS Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Lista ANS   Czarna Lista ANS I_icon_minitime

Powrót do góry Go down

Czarna Lista ANS
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next