Klan ANS@Northrend

IndeksCalendarGalleryFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share

Kim lubisz grać najbardziej?

Go down 
AutorWiadomość
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC

Posty Posty : 518
Rasa Rasa : Nieumarli
Wiek Wiek : 23
Skąd Skąd : Zambrów
Dołączył Dołączył : 21/06/2011

Kim lubisz grać najbardziej? Empty
PisanieTemat: Kim lubisz grać najbardziej?   Kim lubisz grać najbardziej? I_icon_minitimePon Lis 19, 2012 9:44 pm

Witajcie!

Może niektórzy pomyślą sobie, że jest to "Sprawdzenie umiejętności RP v2.0," jednak to nie tak.
Tutaj jesteście swobodni, a wasz "iloczyn, wskaźnik" itp RP nie istnieje.

Ja zacznę,
Osobiście najbardziej ciekawie gra mi się Nieumarłymi, bądź Ludźmi. Według mnie, obydwie te rasy są wręcz stworzone do odgrywania roli, pomijając niektóre rzeczy, albo jednostki. Bardzo podoba mi się historia Arthasa, jako człowieka oraz jako Paladyna. Niezapomniane kilku-godzinne RP na starych Titan Landach... Taak, to były wspaniałe czasy Very Happy .
(Wybaczcie mi, że teraz takich nie robię, ale poprostu potrzebna mi jest MAPA, obiecuję wam z ręką na sercu, że [color=yellow]jutro na cześć starego RP wstawię zajebiste punkty orientacyjne na mapie, które wprowadzą was w ten właśnie kilmat. Ponadto postaram się wcisnąć jeszcze coś lodowego na mapę, bo jak może wyglądać Titan Land bez odrobiny NORTHREND?!)

Nieumarli są moim zdaniem wielcy. Generałowie Plagi, Legion czy sama "gwardia" z Northrend sprawia, że czuje się ten Warcraftowy klimat bycia zajebistym!
Sylvanas Windrunner, Arthas Menethil, wszystkie te postacie nie mają wcale Happy Endu, być może dlatego tak przypadły mi do gustu. Poza tym lubie takie "mroczne" wątki w historii, w których dominuje zdrada, przebiegłość i eliminacja wrogów w celu zdobycia potęgi.

Jednak jak narazie nic nie pobije RP 3 osób, mianowicie chodzi o mnie, Halta i Roga (tylko pozazdrościć :)), gramy od około 7 miesięcy, ten sam wątek główny, 100 bohaterów roga, 200 wątków pobocznych, 300 kłótni podczas ustalania RP i tworzenia hero dla Roga Zwycięstwo )

A jak jest z wami?

Ta wojna jest już stracona, ale wy nadal sądzicie, że możecie ją wygrać?! - Turmion Netherstorm opętany przez Anguisha, Władcę "wypalonych" dusz.
Już raz zdradziłeś mnie człowieczku, sądzisz, że możesz sobie ze mną pogrywać?! - Rozwścieczony Anzel, kiedy został oszukany poraz pierwszy.
Turmionie, błagam cię, zakończcie wreszcie tę waszą wojnę, naszym głównym celem jest kult, a nie powybijanie siebie nawzajem! - Chimria, podczas walki Turmiona Netherstorma z Wynrealem Hellgate.

════════════════════════
You made a mess
For Christ sake, this rotten world Shit out of luck Go with my vision
Light up the fire Right on the power Weapon… I have it all
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://clanans.forumpolish.com
PajTajster
Gladiator
PajTajster

Posty Posty : 151
Rasa Rasa : Orkowie
Dołączył Dołączył : 11/11/2011

PisanieTemat: Re: Kim lubisz grać najbardziej?   Kim lubisz grać najbardziej? I_icon_minitimeWto Lis 20, 2012 1:53 pm

Orki oraz rasa "człowieków" potocznie Ludzie.

Orki - Na typowy dziecięcy rozum, wyglądają na silnych i potężnych to się za nie łapię. Ale to nie wszystko. Podczas mojej gry RolePlay z orkami w roli głównej wzoruję się trochę na uniwersum Tolkiena oraz innych powieści fantasy jak i gier. Rzadko kiedy używam uniwersum warcrafta. Takie raczej każdy zna, a mieszanka jest według mnie ciekawym rozwiązaniem.

Co do ludzi, to rasa poboczna, to coś w stylu mięcha armatniego. Typu: Siedzi sobie szef ork w chacie. Mordują mu straż i wbiega oddział piechurów z paladynem. Szefcio staje, "puszcza spella" i inne tańce, co kończy się zgonem postaci niechcianych. Ot cała filozofa.

Ale jako iż jestem za leniwy by wyobrażać sobie wszystko i nic, to zazwyczaj gram sobie sam lub z kimś w mapy typu RoT, SoT i X RP. Po prostu lubuję się w takich sztuczkach skryptowych i mam chociaż pewność że zagram z kimś ogarniętym co wie jakie znaczenie mają dwie literki "R" i "P". Co do Titan Landa, pogrywam tylko wtedy gdy trza z wami w innych przypadkach pas.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wiktorus380
Zbrojny
Wiktorus380

Posty Posty : 75
Rasa Rasa : Wysokie Elfy
Wiek Wiek : 22
Skąd Skąd : Pruszków
Dołączył Dołączył : 07/01/2012

PisanieTemat: re   Kim lubisz grać najbardziej? I_icon_minitimeWto Lis 20, 2012 5:06 pm

Wysokie Elfy-Dlaczego?

Otóż jak grałem w kampanie starszych części warcrafta to nie mogłem sobie wyobrazić jak będą wyglądać postacie creepy w lepszej szacie graficznej.Gdy po raz pierwszy grałem w W3 i nieumarłymi zdobywałem Silvermoon(nie mogłem tego przeżyć...).Nie mogłem się po prostu nacieszyć tym elfami.Jak po raz pierwszy zobaczyłem ich budynki to po prostu zakochałem się w tej rasie.Ogólnie polubiłem ich jako"szlachetnie urodzonych walczących z siłami zła".Najbardziej lubie nimi grać gdy mam zamek(green)bo wtedy mogę odwzorować ich siłę i potęge.

No wiecie typowe RP w , którym królestwem rządzi elfka bądź elf.(fajnie do tego dołożyć trochę ERP to już wygląda bajecznie).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sky_devil
Astralny Kapłan
Sky_devil

Posty Posty : 238
Rasa Rasa : Barbarzyńcy
Wiek Wiek : 21
Skąd Skąd : Gdów
Dołączył Dołączył : 13/10/2011

PisanieTemat: re: Kim lubisz grać najbardziej?   Kim lubisz grać najbardziej? I_icon_minitimeSro Lis 21, 2012 3:31 pm

Barbarzyńcy
Lubię ich, bo jestem mongołem.
Lubię ich, bo RP nimi jest po prostu... ciekawe. Można ich zrobić pod jakieś "ostatnie plemię", czy po prostu Wikingów i zrobić historię z "Sagi Beowulfa". Opcji jest znacznie więcej, a najlepiej nimi się grało w miejscu graya. Robiłem tam nimi zajebiaszczą wioskę[na pewno dla mnie :<].
Pierwszy raz dowiedziałem się o nich, gdy zobaczyłem screena z Fjornem w "Wybitnie Uzdolnionych". Byłem ciekaw co to i zacząłem grzebać po wieżach, znajdując przy okazji "łorkeróf" tejże rasy, czyli Niewolników. Przeglądnąłem ich, uznałem, że warto zagrć nimi RP i zmongolałem udało się! Mam nadzieję, że będą w nowej mapie, bo inaczej... Wampri

════════════════════════
Give up your heart left broken
And let that mistake pass on
'Cause the love that you lost
Wasn't worth what it cost
And in time you'll be glad it's gone
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://clanans.forumpolish.com/u42contact
kalisz13
Szeregowy
kalisz13

Posty Posty : 50
Rasa Rasa : Demony
Skąd Skąd : Nie powinno to nikogo obchodzić
Dołączył Dołączył : 15/10/2012

PisanieTemat: Re: Kim lubisz grać najbardziej?   Kim lubisz grać najbardziej? I_icon_minitimeNie Gru 02, 2012 11:05 am

Demony/Nieumarli/Nagi Wszystko co mroczne/złe/nieczyste. Dlaczego? Pierwszy fakt, im bardziej historia jest ich nieznana, tym lepiej wychodzi kreowanie jej. Drugi fakt, sentyment. Jakoś zawsze chciałem, by ci źli wygrali, bo do końca nie rozumiałem ich idei, lub też nigdy nie została przedstawiona (Tolkien/King/Beckett/Warcraft cała historia). Trzeci fakt, ponoć to co jest tajemnicze i złe budzi nasze pierwotne zmysły, jak również sam fakt istnienia tego czegoś nakłania do popełnienia czynu :)

P.S
Wiem, pier*olę jak poje*any, ale to dlatego, że mogę Wampri

════════════════════════
Varium et mutabile semper femina.

Wampri
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kim lubisz grać najbardziej?   Kim lubisz grać najbardziej? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down

Kim lubisz grać najbardziej?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1