Klan ANS@Northrend

IndeksCalendarGalleryFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share

FoRP & "The-Game"

Go down 
AutorWiadomość
Pomyslowy

Pomyslowy

Posty Posty : 3
Rasa Rasa : Demony
Skąd Skąd : Pomorze
Dołączył Dołączył : 12/10/2012

FoRP & "The-Game" Empty
PisanieTemat: FoRP & "The-Game"   FoRP & "The-Game" I_icon_minitimeSob Lis 03, 2012 12:41 am

Jak widzieliście panowie i panie, Turmion, czyli wódz klanu FoRP musiał zrobić sobie relaks. Stawiam że irytuje was te ciągłe i ciągłe stawianie na waszym forum coraz to nowszych forów, działów, kategorii. Jako że przez pewien okres czasu będę sprawował władzę właśnie nad klanem FoRP, a mam tutaj paru kolegów z którymi się dosyć znam typu Kluczdofurtki za czasów klanu Sot'a, prosiłbym o utworzenie oczywiście kategorii FoRP z dwoma-trzema działami.

FoRP & "The-Game" 246749pasek

A teraz do konkretów po co tak właściwie tutaj piszę. Może jak wiecie lubi nie wiecie, zajmuje się od czasu do czasu grafiką, stawianiem serwerów i stron internetowych z możliwością FTP'ku i baz MySQL. Aktualnie prowadziłem testy z pewną grą via www, o ile coś takiego lubicie, która nie jest zwyczajnym gladiatusem czy ogejmem które pewno znacie, a jest dosyć ciekawym, tekstowym RPG'iem. Zachęcam do gry właśnie wasz klan gdyż specjalizujecie się w dziedzinie RP. Oczywiście, gra ma jeszcze wiele błędów, nie działa odzyskiwanie hasła czy mniej istotne bajery, ma uproszczoną grafikę gdzie-nie-gdzie czy też dziwaczne linki do stron, które od dawna nie działają, jednakże jak się nie patrzy na te małe błędy w grafice, linkach oraz niekiedy słowach, gra jest na prawdę dobra i funkcjonalna, ponieważ przez całe dwa dni edytowałem ją i usuwałem błędy typu ereg, typu dziwny znak zamiast litery polskiej. Zachęcam do tego aby pomóc mi w szukaniu błędów oraz pisaniu podań o dane funkcje, gdyż w grze możemy wcielić się w rolę rzemieślnika i różnego tego typu osoby. Żeby dołączyć do tej gry, najlepszym z rozwiązań byłoby napisanie mi na PW swojego maila, albowiem będę przyjmował tylko bardziej zaufane osoby. Zachęceni? Zaciekawieni tą nudną gadaniną? Jeżeli tak to do dzieła ;p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

FoRP & "The-Game"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1