Klan ANS@Northrend

IndeksCalendarGalleryFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share

Lekki szok po odpaleniu ANS Ultimate

Go down 
AutorWiadomość
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC

Posty Posty : 518
Rasa Rasa : Nieumarli
Wiek Wiek : 23
Skąd Skąd : Zambrów
Dołączył Dołączył : 21/06/2011

Lekki szok po odpaleniu ANS Ultimate Empty
PisanieTemat: Lekki szok po odpaleniu ANS Ultimate   Lekki szok po odpaleniu ANS Ultimate I_icon_minitimeSob Wrz 22, 2012 12:56 pm

Witajcie panowie,
kiedy odpaliłem dzisiaj mapę doznałem lekkigo szoku spowodowanego.... tym jak zajebiście zrobiony jest teren na naszej mapie.

Kiedy pasek loadingu dobiegł końca pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy to ta... dzikość a zarazem piękność mapy, nad którą pracowaliśmy przez bardzo długi okres czasu. Wysiłek włożony w jej udoskonalanie oraz praca zespołowa Klanu, Halta oraz pomysłów pożyczonych i zmodyfikowanych z innych gier, filmów, krajobrazów itp, doprowadziła do tego, że nasze wspólne dzieło doprowadziło mnie do zachwytu. Muszę przyznać, że to co zobaczyłem włączając dzisiaj mapę spełniło moje oczekiwania w 101 procentach.
Prawde mówiąc nie spodziewałem się takich efektów.... Myślałem że mapa będzie mniej lub bardziej niedopracowana, a tutaj miła niespodzianka - 99% terenu znajdującego się na mapie jest wykonana prawieże profesjonalnie, co mam przez to na myśli?
W ANS Ultimate nie zobaczycie czarnego tła, które pojawia się przy niektórych rampach (gdyż rampy praktycznie nie istnieją, tak samo jak zwykłe i denne góry). Nie zobaczycie tam także małych i dennych dodatków, w końcu na same dodatki poświęciliśmy ~ 2.5 MB miejsca na mapie. Krawędzie są także w większym stopniu idealnie wygładzone, przez co nie zobaczycie już więcej "krzywych murów" czy budynków.
Jedynym minusem jest brak możliwości poruszania się po wodzie. Ale będzie to wynagrodzone piękną szatą wizualną wody oraz "efekty" 2.5d.

Coprawda mapa nie jest jeszcze skończona pod względem terenu w 100%, ale zostały nam do zrobienia już tylko 3-4 rzeczy;
• Dopracowanie kilku miejsc (bagno, katedra)
• Utworzenie 3 miejsc dla graczy: Brown, Pink, Orange
• Wygładzenie "rogów" oraz "czarnego tła" na rzece w niektórych miejscach
• Rzecz, którą miałem na języku kilka minut temu, ale wyleciała mi z głowy

Panowie, dzięki że czekacie na mapę i nadal macie nadzieję, że zagracie wreszcie zajebiste RP. Ja też mam taką nadzieję.
Dzięki za przeczytanie tego posta, jeżeli chcecie podzielić się ze mną jeszcze jakimiś dodatkowymi informacjami, bądź swoimi refleksjami to proszę, napiszcie to, bo ANS jeszcze nie upadł.

════════════════════════
You made a mess
For Christ sake, this rotten world Shit out of luck Go with my vision
Light up the fire Right on the power Weapon… I have it all
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://clanans.forumpolish.com
Azitrox
Kanonier
Azitrox

Posty Posty : 242
Rasa Rasa : Maginowie
Skąd Skąd : Lubawka
Dołączył Dołączył : 19/10/2011

PisanieTemat: Re: Lekki szok po odpaleniu ANS Ultimate   Lekki szok po odpaleniu ANS Ultimate I_icon_minitimeNie Wrz 23, 2012 1:03 pm

Została jeszcze jedna sprawa, którą dopowiem tak przy okazji, aby już tak nie spamować...

Od: Sakaelas
Do: Azitrox
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 5:17 pm
Temat: Oooover
Kolejna fala emigracji z klanu dzisiaj poszła... Widać Lvl i inni nie widzą, że w zasadzie to już koniec Warcrafta 3, w głównej mierze przez starość tej gry. Jak kiedyś baldursy, tak i chyba na W3 przyszedł czas.
Nie wiem, po co oni chcą to jeszcze ciągnąć dla paru osób, ale widzisz co się dzieje. Gościu dostaje jakiś kretyński tytuł dla paru osobowego klanu, bo napisał parę ku*w i zaciągnął nas na spotkanie na które sam się nie stawił.

I'm out. I jeśli chcesz oszczędzić sobie tych "wodzowskich kazań" to lepiej zrób to samo i pozwól temu klanowi umrzeć, chyba nic już go nie uratuje. :

Przykre, ale Klan żyje i ma się dobrze :)

════════════════════════
Trolololo to takie głębokie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC

PisanieTemat: Re: Lekki szok po odpaleniu ANS Ultimate   Lekki szok po odpaleniu ANS Ultimate I_icon_minitimeNie Wrz 23, 2012 1:10 pm

Sakaelas, czy masz przede mną jakieś tajemnice?
Wyraźnie powiedziałem Ci że masz wybór, wybrałeś opcje "klan umarł" więc dla ciebie jest nieżywy, więc po co odwiedzasz jego forum?
Raczej nie trzeba się modlić nad grobem ANSu, więc zrób coś dla mnie i nie wysyłaj więcej spamu do ludzi z klanu i daruj sobie te gorzkie żale, bo nie odpuszcze temu klanu, chociażbym został w nim sam.

Poza tym, chyba masz WoWa, który jeszcze "żyje", więc prosiłbym Cię, żebyś zajął się tym co jest żywe, a to co jest martwe zostawił w spokoju. No, chyba że w WoWie nie ma żadnej guild, która traktowałaby Twoje zdanie na poważnie, tak jak działo się to w ANS.

════════════════════════
You made a mess
Powrót do góry Go down
Azitrox
Kanonier
Azitrox

Posty Posty : 242
Rasa Rasa : Maginowie
Skąd Skąd : Lubawka
Dołączył Dołączył : 19/10/2011

PisanieTemat: Re: Lekki szok po odpaleniu ANS Ultimate   Lekki szok po odpaleniu ANS Ultimate I_icon_minitimeNie Wrz 23, 2012 1:12 pm

On jeszcze tu wchodzi?
Bo wiadomość była z pierwszego sierpnia.
To był pokaz naszej siły Very Happy

════════════════════════
Trolololo to takie głębokie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC

PisanieTemat: Re: Lekki szok po odpaleniu ANS Ultimate   Lekki szok po odpaleniu ANS Ultimate I_icon_minitimeNie Wrz 23, 2012 1:19 pm

... nvm

════════════════════════
You made a mess
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Lekki szok po odpaleniu ANS Ultimate   Lekki szok po odpaleniu ANS Ultimate I_icon_minitime

Powrót do góry Go down

Lekki szok po odpaleniu ANS Ultimate
Powrót do góry 
Strona 1 z 1