Klan ANS@Northrend

IndeksCalendarGalleryFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share

Historia Anty-Neo Squad!

Go down 
AutorWiadomość
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC

Posty Posty : 518
Rasa Rasa : Nieumarli
Wiek Wiek : 23
Skąd Skąd : Zambrów
Dołączył Dołączył : 21/06/2011

Historia Anty-Neo Squad! Empty
PisanieTemat: Historia Anty-Neo Squad!   Historia Anty-Neo Squad! I_icon_minitimeCzw Lip 07, 2011 7:31 pm

Anty-Neo Squad
Jak zapewne większość z was wie, ( a jak niewie to się dowie) że Anty-Neo Squad to głównie czterej gracze, którzy przypadkowo spotkali się w Titan Land.
1. Około Grudnia 2010 roku wyszła na Battle.net nowa saga Titan Land.
Był to Titan Land Dark Age RPE 1.0, który został "sławny" przez pewnego gracza.

Mysterio94 - Iszy AN
2. Z początku ta mapa miała być wystawiona na makemehost (jak poprzednik, o którym za chwilę), ale jako nieufny polskim graczom, LvL100EtC postanowiłem wejść do Titan Land hostowanego przez....?
-Mysterio94! i to właśnie jemu poleciłem ściągnięcie i zahostowanie mojej DRUGIEJ mapy Titan Land.
•Pamiętam, że to była jakaś 9 w nocy i była kupa ludzi w TL...

•Kilka dni później, mój titan land stał się bardzo sławny w polskim hostingu gier RP.

Arthas117 - IIgi AN
3. Następny dzień po premierze TL DA RPE, znowu wbiłem do gry, ale tym razem hostowanej przez Arthas117, z początku mieliśmy malutki konflikt, bo obaj byliśmy zajebiście uparci na swoje racje, ale w końcu Arthas dał mi to czego chciałem.

4. Przez kilka następnych dni "podglądałem" Arthasowe gry, a dokładniej patrzyłem, czy hostuje właśnie TL DA RPE. I tak było, Arthas hostował moje TL.

xx23 - IIIci AN
5. W którejś grze z Arthasem i mystem zobaczyłem jeszcze jednego "ogarniętego", xx23 - to on zawsze mi proponował żebym nie przesadzał z OP hero, zmniejszaniu ich statów itp.

Powstanie ANS - godzina 23+
6. Godzina 23+, zostało się czterech graczy, Arthas117, Mysterio94, xx23 i ja. Nasze RP trwało koło 2.5 godziny (we 4).

7. Pod koniec naszego RP, zaproponowałem Arthasowi i mystowi stworzenie Anty Neo Squadu (xx poszedł już spać.) -i zgodzili się, moze nie odrazu, ale zgodzili się.

ANS rekrutuje?
8. Po przespanej nocce i przybyciu xx23 zaproponowałem mu dojście do naszej spółki anty-neosowej. -i też się zgodził.

•Potem RP było niemal jak z bajki, aż nie pojawił się aniolstroz, który zaczął podrabiać mapę Titan Land Dak Age 2.0

•Następnie wraz z Arthasem obmyślaliśmy "zemstę" nad skurwysynem, czyli każdy od siebie. Ja jako główny creator zrobiłem dość ciekawą serię gier o naszym "pssyjacielu" (kiedyś wam podam link 1szej ver! ^^

9. Kilka miesięcy później, po 2ch klanach (TLPT i RP) powstał Anty Neo Squad(TM), wtedy zaczęła się saga Anthem of Conflagration, a wraz z nią problemy.

Iszy rozpad ANS - Destrukcja
I rospad ANS nastąpił podczas mojej nieobecności (pobytu w szwablandzie). Było to powodem nieporozumienia w ANS Staff - Ja vs Arthas i Myst.

Przerwa Klanowe
10. Dwa dni później powstał nowy klan ToR, z Sakaelasem na czele. (Był to słaby klan, może i lepiej, bo przyczynił się do RE-ANS). Dało nam (Arthas, ja i Myst) czas na pogodzenie się.

Ponowne "zjednoczenie"?
11. Kiedy już podogdziłem się z Arthasem i obgadywaliśmy ponowne stworzenie ANS pojawił się nie kto inny jak Mysterio94, Iszy AN, do którego moje nastawienie było niemal agresywne, jednak Myst przekonał mnię, że kłutnie nie mają sensu, a Klan ToR, że "szkoda, że już nie robicie map z Arthasem, on miał pomysły, a Ty wykonanie".

Anty-Neo Squad#2 - Stworzenie klanu.
12. I mam nadzieję, że nasz Nowy Klan stworzy doskonałą więź i nie będzie dalszej historii rospadów ANS.

Obecny Neo Squad - członkowie:
LvL100EtC - Przewodniczący Neo Squad.
Halt17 - Od początku NS uważam go jako II Przewodniczącego NS'u
Mysterio94 - Zawsze przeze mninę traktowany jako dobry kumpel, który umie trzymać jęzor za zębami i stanowić "zaporę" pomiędzy moimi i Arthasowymi(Haltowymi) "odlotami".
WielkiWodz - Jest "najmłodszym" członkiem ANS, uważanym przeze mnię jako kogoś, z kim można pogadać i się dogadać, ostatni w hierarchii ANS, zajął miejsce xx23.

Byli członkowie:
Arthas117 - Nowe konto - Halt117
xx23 - Wyrzucony z powodu nieobecności, "ostatni" w hierarchii ANS.

BTW. o pierwszej mapie.
Moją pierwszą mapą był Titan Land 3.7, kiedy ukrywałem się pod nickiem Thainsane. Moja ver. przyczyniła się do utworzenia Titan Land Improve RPE 1.0 i wzwyż.

Dzięki chłopaki, że pomagaliście (i mam nadzieję że będziecie pomagali) mi utrzymać nasz klan w kupie i nie pozabijać się nawzajem.

Wielu pyta się dlaczego halt może "wszystko". Odpowiedź jest prosta. Halt17 jest twórcą ANS. Uważam go jako swoją prawą ręke do pomocy oraz lewą ręke w zarządaniu Klanem. Jednak ostatni czasy Halt postanowił się zmienić... Zmienił stosunek do klanowiczów i mam nadzieję, że dotrzyma słowa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://clanans.forumpolish.com

Historia Anty-Neo Squad!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1