Klan ANS@Northrend

IndeksCalendarGalleryFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share

Dziennik Isaaca Gravena #2 - Kanion Dreadfang, krucha granica pomiędzy życiem, a śmiercią

Go down 
AutorWiadomość
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC

Posty Posty : 518
Rasa Rasa : Nieumarli
Wiek Wiek : 23
Skąd Skąd : Zambrów
Dołączył Dołączył : 21/06/2011

Dziennik Isaaca Gravena #2 - Kanion Dreadfang, krucha granica pomiędzy życiem, a śmiercią Empty
PisanieTemat: Dziennik Isaaca Gravena #2 - Kanion Dreadfang, krucha granica pomiędzy życiem, a śmiercią   Dziennik Isaaca Gravena #2 - Kanion Dreadfang, krucha granica pomiędzy życiem, a śmiercią I_icon_minitimeSob Kwi 28, 2012 9:08 pm

Wchodząc tutaj byłem pewien, że znajde tutaj wielkie złoża czegoś wiecej niż złota, gdyż tego mam już serdecznie dosyć ze swojej poprzedniej podróży do miasta Alk'air Obsidion...

- Kanion wydaje się być opuszczony, tym lepiej, bo nie będzie trzeba nawet szykować się do dłuższej walki z orkami czy innym paskudztwem zamieszkującym pobliskie oazy. Jestem niemal pewien swojego znaleziska, przecież każdy wie, że najcenniejsze surowce znajdują się właśnie w miejscach opuszczonych przez wszstko prócz gromadę skał, po których musze się wspinać z trudem. Jestem przecież odkrywcą, a nie górnikiem!

- Podróż pod górę była męcząca, ale nareszcie dotarłem na szczyt. Tak. Byłem pewien, że kraina jest zniszczona przez naturę, ale nie aż w takim stopniu. Cała pokryta jest jakimiś dziwnymi dziurami, z których wydobywają się gęste smugi dymu. Nie ma na co czekać... Muszę ruszać dalej

Dziennik Isaaca Gravena #2 - Kanion Dreadfang, krucha granica pomiędzy życiem, a śmiercią 44234021

- Jestem na dole, tuż przy monstrualnym drzewie, które daje całkiem spory cień. Moje przeczucie znowu się nie pomyliło - ani jednej żywej duszy w tym cholernym miejscu. Czas ruszać dalej - Podejdę bliżej tego wzniesienia i przekonam się co jest powodem unoszącego się dymu.

- Cholera jasna! Na tych wzniesieniu znajduje się potężny gejzer w którym spala się coś w rodzaju gazu. Kiedy podszedłem bliżej poczułem potężne uderzenie gorąca, które odepchnęło mnie. O mały włos nie straciłem swoich ostatnich włosów...

Dziennik Isaaca Gravena #2 - Kanion Dreadfang, krucha granica pomiędzy życiem, a śmiercią 13188044

- Obszedłem już cały kanion i nie znalazłem tutaj nic cennego. Zrobię jeszcze kilka rysunków z tego cholernego miejsca i zabieram się stąd RAZ NA ZAWSZE!!!

Dziennik Isaaca Gravena #2 - Kanion Dreadfang, krucha granica pomiędzy życiem, a śmiercią 95302176

Dziennik Isaaca Gravena #2 - Kanion Dreadfang, krucha granica pomiędzy życiem, a śmiercią 34152168

Dziennik Isaaca Gravena #2 - Kanion Dreadfang, krucha granica pomiędzy życiem, a śmiercią 72268929

Kanion będzie jeszcze w jakimś stopniu ulepszony dodatkami. Post ma na celu ukazać tylko wersję ALFA powyższej krainy

Pomysł: PajTajster
Wykonanie: LvL100EtC
Konsultacja: RogueShadow_94, Slayer17, Halt17, WielkiWodz, Sky_Devil

════════════════════════
You made a mess
For Christ sake, this rotten world Shit out of luck Go with my vision
Light up the fire Right on the power Weapon… I have it all
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://clanans.forumpolish.com

Dziennik Isaaca Gravena #2 - Kanion Dreadfang, krucha granica pomiędzy życiem, a śmiercią
Powrót do góry 
Strona 1 z 1