Klan ANS@Northrend
Klan ANS@Northrend
Klan ANS@Northrend
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Stare Gry - Legendarn Gry

Go down 
+6
PajTajster
BloodRiderPL
Achius
Sky_devil
Slayer17
LvL100EtC
10 posters
AutorWiadomość
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC


Posty Posty : 518
Rasa Rasa : Nieumarli
Wiek Wiek : 28
Skąd Skąd : Zambrów
Dołączył Dołączył : 21/06/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeWto Kwi 17, 2012 6:30 pm

Witajcie.
Ostatnio naszła mnie chęć na zagranie w jedną z najbardziej epickich i niedocenionych gier w historii RPG.
Jej legendarny tytuł na wieki zapisał się w mojej pamięci, a brzmiał on Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi.

Dla wytrwałych polecam serię filmików:

Arcanum: Tworzymy postać

Arcanum: Zaczynamy zabawę



Dlaczego tak pokochałem Arcanuma?
-Jest to legendarna gra, która tak naprawdę była PIERWSZĄ moją grą, na której spędziłem nie jedną nockę. Poza wieloma bugami jest naprawde świetna i polecam ją prawdziwym HARDCORE-PLAYEROM.

Zachęcam także was, abyście przedstawiali i publikowali stare, legendy, które wychowywały was przez pierwsze okresy waszego RP lol!
Powrót do góry Go down
https://clanans.forumpolish.com
Go??
Gość
avatar



Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeWto Kwi 17, 2012 7:23 pm

Hm.... osobiście nie przepadam za grami RPG, więc nie wiem czy inne gry też mogę wpisać?


((jeśli tak, to zaprezentowałbym, np. Brother in Arms))
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy
Very Happy Very Happy
Very Happy
Powrót do góry Go down
Slayer17
Zbrojny
Slayer17


Posty Posty : 111
Rasa Rasa : Furbolgi
Skąd Skąd : Żuromin
Dołączył Dołączył : 10/12/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeSro Kwi 18, 2012 12:59 pm

O tak... Ja swoje złote dzieciństwo spędziłem na warcrafcie2. Gdy miałem, chyba 10 lat, starszy brat zakupił w3. I teraz tak gdzieś 5 lat pykam:DDD.

Natomiast początki mojego Rp zaczęły się razem z seriami gier Wp, Bitwa o Sródziemie etc. Razem z bratem(starszym) tworzyliśmy zamki na różnych mapach robilismy długie fabuły i wszystko co najlepsze... Oprócz tego graliśmy w gry typu Twierdza Krzyżowiec. Tworzyliśmy wspaniałe zamki, których budowa zwykle zajmowała nam gdzieś po 4h, potem dorabialiśmy wizerunek mapy, a potem the best rp ever... To były czasy:)
Powrót do góry Go down
Sky_devil
Astralny Kapłan
Sky_devil


Posty Posty : 238
Rasa Rasa : Barbarzyńcy
Wiek Wiek : 26
Skąd Skąd : Gdów
Dołączył Dołączył : 13/10/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: re: Stare gry - Legendarne gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeSro Kwi 18, 2012 1:43 pm

Legendarna gra... Jeśli coś ma nią być to TO!



Kto nie pamięta tekstu Butchera: "Aaahh... Fresh meat!" ? Kto nie pamięta tego pioniera fabularnych gier?!


Powrót do góry Go down
https://clanans.forumpolish.com/u42contact
Achius
Szeregowy
Achius


Posty Posty : 67
Rasa Rasa : Wilkołaki
Wiek Wiek : 27
Skąd Skąd : Lwówek Śląski
Dołączył Dołączył : 03/10/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeSro Kwi 18, 2012 2:11 pm

Arcanum i Diablo. ahh to były niezłe gierki.

A ja za to chciałbym przedstawić Baldur's Gate II. W tą grę pierwszy raz zacząłem grać w Grudniu 2011 ( czemu ja tej gry wcześniej nie widziałem??)

Filmik z początku gry

"Przed Wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" Przecież to jest boskie;D

Ale jakoś nigdy nie mogłem grać z drużyną. Wolałem zsolować grę Czarownikiem.

Mój początek RP? Właściwie to pierwszą grę RP zagrałem w w3 i to na dodatek na mapie "Titan Land Przebudzenie" Very Happy

poprostu dawniej nie miałem z kim zagrać takich rozgrywek
Powrót do góry Go down
BloodRiderPL
Wyzwolony
avatar


Posty Posty : 28
Rasa Rasa : Szara Straż
Wiek Wiek : 26
Skąd Skąd : Polska
Dołączył Dołączył : 06/07/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeSro Kwi 18, 2012 3:54 pm

Jeśli chodzi o stare gry, ale nie tylko RPG, to pamiętam kilka... zatem cofnijmy się do dawnych lat...

Na początek: MORTAL KOMBAT!



Dobra, skończyliśmy walczyć. Teraz pora na legendy! SUPER MARIO BROS!



Oczywiście niektórzy spędzali dni grając w mario, aby tylko przejść. A tutaj co? Da się je przejść w 5 minut.

No i czas na ostatnie: legenda nad legendami, DONKEY KONG!





Powrót do góry Go down
PajTajster
Gladiator
PajTajster


Posty Posty : 151
Rasa Rasa : Orkowie
Dołączył Dołączył : 11/11/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeSro Kwi 18, 2012 4:45 pm

Mówcie sobie co chcecie, Fallout bije wszystkie na głowę.


Powrót do góry Go down
seriouskuba
Astralny Kapłan
seriouskuba


Posty Posty : 121
Rasa Rasa : Demony
Skąd Skąd : Z brzucha Kobiety
Dołączył Dołączył : 03/10/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeSro Kwi 18, 2012 6:54 pm

Ehhh to tylko ja taki stary?że na Amidze i dyskietkach się wychowywałem?Potem jeszcze był chwilowo PC i potem PlayStatio 1.
Powrót do góry Go down
Achius
Szeregowy
Achius


Posty Posty : 67
Rasa Rasa : Wilkołaki
Wiek Wiek : 27
Skąd Skąd : Lwówek Śląski
Dołączył Dołączył : 03/10/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeSro Kwi 18, 2012 8:03 pm

nie tylko ty Very Happy ja też od tego zaczynałem
Powrót do góry Go down
Azitrox
Kanonier
Azitrox


Posty Posty : 242
Rasa Rasa : Maginowie
Wiek Wiek : 27
Skąd Skąd : Lubawka
Dołączył Dołączył : 19/10/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeCzw Kwi 19, 2012 4:03 pm

ja szukam od pięciu lat takiej zajebistej gry. Bardzo rozbudowana gierka z milionami opcji. Bez fabuły więc mogłeś pałętać się po galaktyce.

Opis:

Startujesz z marnym statkiem i wybierasz postać. Masz troche kredytów na start i tak jak w mount & blade dobierasz charakter postaci. Latasz po galaktyce wykonując przeróżne zadania. Przykład najlepszego z zadań pobocznych to misja gdzie masz fabrykę robotów i budujesz pierwszy model potem dobierasz broń. Produkujesz takich kilka i co najlepsze, gdy naciśniesz na jednego z nich i wybierzesz pewną opcję to kierujesz nim WASD i strzelasz. masz za zadanie rozwalić wroga.
Gra właśnie owocuje w takie minigierki. Możesz rozbudowywać swój pojazd latający i np zostać kupcem albo gliną niszcząc bandziorów. Jeśli zaatakujesz kilka transportowców to mogą cię zgarnąć do więźenia, gdzie walczysz o życie.

Bardzo się rozpisałem, ale to bardzo mało. Jeśli ktoś kojarzy tę grę, albo wie jak ją znaleźć to pisać. dzie dzienki

Proszę bardzo mi zależy na tej grze.
Powrót do góry Go down
Sky_devil
Astralny Kapłan
Sky_devil


Posty Posty : 238
Rasa Rasa : Barbarzyńcy
Wiek Wiek : 26
Skąd Skąd : Gdów
Dołączył Dołączył : 13/10/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: re: Stare gry - Legendarne gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeCzw Kwi 19, 2012 4:12 pm

Ciekaw jestem czy to ktoś zna/pamięta. Very Happy Very Happy Very Happy

Zagubiony Wiking!
Nigdzie nie ma filmu, więc... Wstawiam fabułę i postacie!

Trzej Wikingowie – Eryk, Olaf i Baleog - zostali porwani ze swej wioski przez kosmitę Tomatora (ang. tomato – "pomidor") – władcę Croutonii (ang. crouton – "grzanka") i wylądowali na jego statku kosmicznym. Rozpoczynają podróż przez pięć światów (ów statek, gdzie zaczynają i kończą swoją przygodę, prehistorię, pustynię i piramidy, fabrykę i cyrkowy świat), która pozwoli im wrócić do rodzinnej wioski.

Erik the Swift (Eryk Szybki) – rudowłosy wódz wioski Wikingów. Eryk jako jedyny potrafi skakać i rozbijać głową mury.
Baleog the Fierce (Baleog Srogi) – Wiking walczący mieczem i łukiem. Bardzo porywczy, nie potrafiący trzymać języka za zębami.
Olaf the Stout (Olat Tęgi) – Wiking potrafiący chronić siebie i innych swoją tarczą, której może używać także jako spadochronu. Jest dość ostrożny i żarłoczny.
Tomator – zły władca Croutonii. Tomator porywa na swój statek istoty z różnych światów, by prezentować je w swojej unikatowej galerii. Bohaterowie muszą się z nim zmierzyć na końcu gry.

Zaczerpnięte od cioci Wikipedii.

Powrót do góry Go down
https://clanans.forumpolish.com/u42contact
Go??
Gość
avatar



Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeCzw Maj 03, 2012 3:53 pm

Polecam z całego serca grę Warcraft II. Jest to druga część serii Warcraft mówiąca o inwazji na Lordaeron. Są 4 kampanie - Dwie ludzi i dwie orków oraz dobre filmiki np. Katapulta czy Zasadzka nad Grim Batol. Oczywiście polecam także Warcraft Orcs and Humans. Mimo słabej grafiiki (w latach 90. to była dobra grafika) i małej grywalności te gry są wspaniałe i z serca polecam.

PS: KTO ZGADNIE KIEDY ORKOWIE POSIADALI SHOTGUNY??
Podpowiem że to było w tym samym roku co Nocna Zmiana
Powrót do góry Go down
Elensefar
Zbrojny
Elensefar


Posty Posty : 79
Rasa Rasa : Krasnoludy
Wiek Wiek : 111
Skąd Skąd : Z Polski
Dołączył Dołączył : 07/04/2012

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeCzw Maj 03, 2012 9:11 pm

Moją pierwsza grą RPG był chyba z tego co pamiętam, znany przez prawie wszystkich Gothic I , Potem oczywiście Gothic II, potem zawiedzenie się na Gothic III... A potem bawienie się z kolegą w minecrafta w rp. Very Happy Oraz oczywiście całe dnie spędzone na Warcraft II, który w moim wieku był epicko trudny (miałem 5 lat). Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
avatar



Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimePią Maj 04, 2012 7:11 am

Elen, ja też zacząłem w wieku 5 lat Warcrafta III, a Warcrafta II w wieku 10 lat
Powrót do góry Go down
Sky_devil
Astralny Kapłan
Sky_devil


Posty Posty : 238
Rasa Rasa : Barbarzyńcy
Wiek Wiek : 26
Skąd Skąd : Gdów
Dołączył Dołączył : 13/10/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: re: Stare gry - Legendarne gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeSob Maj 05, 2012 3:09 pm

Po wstawieniu do działu muzycznego muzyki z Heroes 4, znów mnie naszło na granie w to. Oto soundtracki z wszystkich miast.
Przystań[życie]:

Nekropolia[śmierć]:

Akademia[ład]:

Azyl[chaos]:

Rezerwat[natura]:

Twierdza[moc]:


A wy, którym najchętniej graliście/gralibyście?
Powrót do góry Go down
https://clanans.forumpolish.com/u42contact
PajTajster
Gladiator
PajTajster


Posty Posty : 151
Rasa Rasa : Orkowie
Dołączył Dołączył : 11/11/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeNie Maj 06, 2012 5:01 pm

W żadnym szczerze mówiąc, HoMM 4 jest najgorszą częścią według mnie. HoMM 3 i 5 ftw.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
avatar



Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeNie Maj 06, 2012 5:36 pm

Nie byłem oryginalny, bo najbardziej lubowałem Chaos. Ech, meduzki, byczki, hydry... To był zamek Very Happy Ale niestety gra była kompletnie wypruta z fabuły...

Ale piątka... Piątkę to ja uwielbiam. Po prostu uwielbiam Very Happy
Ogólnie jakie zamki od 3-5 (ew. 6 niektórzy) preferowaliście? Osobiście w trójce wolałem grać truposzami, a piątka... Piątka też truposze, ale waham się też między Heaven... Ci kusznicy to potrafili takiego rozpi*rdolu zrobić w armii, że to nieporozumienie... Jeszcze jak trochę złota się kapnęło, to bydło chłopów na łuczników, a z łuczników-> kusze i bang...

Tia, Hirołsy świetna gra...

A co sądzicie o siostrze serii HoMM czyli... Kings Bounty?
Powrót do góry Go down
Sky_devil
Astralny Kapłan
Sky_devil


Posty Posty : 238
Rasa Rasa : Barbarzyńcy
Wiek Wiek : 26
Skąd Skąd : Gdów
Dołączył Dołączył : 13/10/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: re: Stare gry - Legendarne gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeNie Maj 06, 2012 6:51 pm

Fakt, Heroes 4 nie miał jakiejś specjalnej fabuły, ale miał najlepiej rozbudowane miasta, tryb walki i najlepsze soundtracki. Dlatego je wstawiłem. A najlepiej grało mi się tam Barbarzyńcami, ach Behemotki i berserkerzy...

Jak chodzi o Heroes 5 to: Akademia 4ever! Golemy, Tytani i Magowie! To jest coś, czym można było grać! Dalej pamiętam zdobywanie miast przy pomocy Tytanów[których można było wskrzeszać, chociaż niby byli tam maszynami O_o]. Najlepsze było zsyłanie pioruna i paczanie jak oddział wroga pada na ziemię :> .

Dla ciekawych wyszedł Heroes 6, zaopatrzony w nowy motor i znacznie bardziej rozbudowaną grafikę oraz fabułę.
Jedyna rzecz jaką tak zjebali to miasta, bo jest ich tylko 5[Przystań, Nekropolia, Twierdza, Świątynia[czyli nagi], oraz Inferno].

A, i co to jest "King Bouty" 0_o?
Powrót do góry Go down
https://clanans.forumpolish.com/u42contact
Go??
Gość
avatar



Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimePon Maj 07, 2012 6:54 am

Powrót do góry Go down
Go??
Gość
avatar



Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeWto Maj 08, 2012 11:05 am

Przystań fajowa, gram nią w Heroesa 3. Ale i tak moimi ulubionymi grami są Warcrafty II i III
Powrót do góry Go down
Sky_devil
Astralny Kapłan
Sky_devil


Posty Posty : 238
Rasa Rasa : Barbarzyńcy
Wiek Wiek : 26
Skąd Skąd : Gdów
Dołączył Dołączył : 13/10/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: re: Stare gry - Legendarne gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeCzw Maj 17, 2012 8:34 pm

Chciałbym raz jeszcze powrócić do serii HoMM i przedstawić wam miasto Forge, które miało pojawić się w dodatku do HoMM 3 - Armagedon's Blade, jednak okazało się zbyt kontrowersyjne i zostało wycofane z gry.
Tutaj filmik z muzyką miasta:
Forge:


A tutaj link do strony, na której jest opis Forge:
http://www.acidcave.net/forge.php#jednostki
Powrót do góry Go down
https://clanans.forumpolish.com/u42contact
Elensefar
Zbrojny
Elensefar


Posty Posty : 79
Rasa Rasa : Krasnoludy
Wiek Wiek : 111
Skąd Skąd : Z Polski
Dołączył Dołączył : 07/04/2012

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimePią Maj 18, 2012 7:04 pm

Jeśli chodzi o HoMM to ja zawsze gram albo elfami (heroes III, IV,V), albo nagami (heroes VI), albo czarodziejkami (heroes I i chyba II).
Znalazłem też niedawno grę The Hobbit, który jak widać po tytule gra jest wzorowana na książce "Hobbit, Czyli Tam i z Powrotem". Wygrzebałem też z mojej sterty staroci (gier Very Happy) grę Black & White, w której jesteś bogiem i musisz dbać o ludzi, chowańca (swoje zwierzątko), oraz robić wojny z innymi bogami.
Powrót do góry Go down
Halt17
Astralny Strażnik
Halt17


Posty Posty : 138
Rasa Rasa : Jaszczuroludzie
Skąd Skąd : Największe zadupie wszechświata (Warszawa)
Dołączył Dołączył : 27/06/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimePią Maj 18, 2012 8:24 pm

Jeszcze mnie w tym temacie nie było wiec czas się pokazać.

Chce wam opowiedzieć o grze the I of the dragon którą mało kto zna.
[tu powinien być screen ale imagine shack odmówiło posłuszeństwa]
Gra ta wpadła w moje ręce gdzieś z 5/6 lat temu i co mnie bardzo zdziwiło w chaotyczniej zbieraninie przedmiotów wszelkiej maści i ogólnym syfie i burdelu odnalazłem płytę z tąże grą a co było jeszcze dziwniejsze nie była porysowana do tego stopnia by nie była możliwa do instalacji.
Uznałem że nie mam w co grać więc przypomnę sobie moją dawną grę która w moich wspomnieniach... była po prostu zajebista.
W grze dostajemy dość nietypowego bohatera , czemuż to nietypowego ? jak zapewne niektórzy z was domyślili się po tytule w grze wcielamy się w smoka do wyboru są 3 smoki : Lodowy [mag] Ognisty [wojownik] i mój ulubiony kwasowy [nekromanta] na początek zaczynamy w typowym miejscu rozpoczynania Rpg'ów czyli zielona łąka/lasek pełną mobków gotowych by zostać przez nas obrzygane substancją wydobywającą się z pyska naszego smoka i oczywiście.. nabić lv przez początkowe fazy gry prowadzi nas czarodziej na latającym dywanie który opiekował się jajem naszego smoka (bez zoofilskich podtekstów) .
Gdy już nasz smok nabił odpowiedni lv jego zadaniem staje się odnowienie ludzkich osiedli w krainie która została zniszczona przez bandy czarnuchów chordy demonów z wielką świeczką wyglądającą jak połączenie branda z lola i diablo z wiadomo czego.
Gra jak na czas jej wydania ma doskonałą grafike ale to w grach cecha najmniej ważna Heroes III Diablo II cały warcraft starcraft czy wychwalany pod niebiosa przez lvl'a arcanum nie stały się legendami dzięki grafice a dzięki grywalności.
Gra jest naprawdę bardzo przyjemna możliwość wcielenia się w smoka i narobienia rozpierdolu zawsze dawała mi niesamowitą satysfakcję , gra ta zapewne robiła na mnie takie wrażenie ponieważ była to jedna z moich 1 gier obok Heroes III czy Diablo 2 .
Każdym ze smoków grało się inaczej lodowy oczywiście zamrażał , wojownik rzucał się z ognistym oddechem a czarny smok tworzył chordy nieumarłych które znacznie ułatwiały mu robotę.
Nasza przygoda w smoczej roli jest stosunkowo długa choć nie dane mi było jej skończyć ponieważ nie mogłem się uporać z pewną wieżą , teraz zapewne uda mi się jej pozbyć i ukończyć tą grę która tak zapadła mi w pamięć na zakończenie zaprezentuje wam trailer gry oraz pewien gameplay którego niestety nie dane mi było wysłuchać z powodu braku karty dźwiękowej

Powrót do góry Go down
Azitrox
Kanonier
Azitrox


Posty Posty : 242
Rasa Rasa : Maginowie
Wiek Wiek : 27
Skąd Skąd : Lubawka
Dołączył Dołączył : 19/10/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeNie Maj 20, 2012 6:01 pm

Gość w filmiku ma zajebiste flow.
Powrót do góry Go down
Sky_devil
Astralny Kapłan
Sky_devil


Posty Posty : 238
Rasa Rasa : Barbarzyńcy
Wiek Wiek : 26
Skąd Skąd : Gdów
Dołączył Dołączył : 13/10/2011

Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: re: Stare gry - Legendarne gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitimeSro Cze 20, 2012 5:49 pm

Dawno nikt nic tu nie pisał, więc coś dodam. Kolejny staroć, który mi się przypomniał to Croc: Legend of the Gobbos.
Graliśmy małym, wyprostowanym krokodylem z plecakiem. W grze były 4 wyspy:
pierwszą nazywałem po prostu "Wiosenną",
drugą - "Zimową",
trzecia była pustynią, stworzoną na bazie Starożytnego Egiptu[który był najbardziej wkurwiający...]
a czwarta nazywała się Zamkiem.
Była też dodatkowa, piąta wyspa, ale o niej potem. Na razie opiszę ogólny sens gry. Intro do Croc'a jest tutaj. Jest w nim wszystko dobrze opowiedziane.

Jak widać na filmiku, Baron Dante[ten duży, zielony] porwał wszystkie, stworki[które sam nazywałem małpkami]. Każda z wysp miała osiem etapów. Na pierwszych trzech było trzeba po prostu uwolnić jak najwięcej "małpek"[max. 6 na każdy etap], a na czwartej był boss. I to była jedna połowa, ale w drugiej nic się nie zmieniało[nie licząc etapów i bossa >.>]. Jeśli do etapu z bossem mieliśmy wszystkie 6 "małpek", dostawaliśmy dodatkową mini-wsypę, na której można było zdobyć... puzzel[było ich 8], który potem używaliśmy do odblokowania 5 wyspy.
Bossami byli:
Wyspa wiosenna: "Kaczka" i Biedronka[oczywiście przerośnięte]...
Zimowa: "Koleś z odrzutowym plecakiem" i Wandigoo, który miał zdolność podziału...
Pustynia: Neptun[przerośnięta ryba[TYLKO CO ONA ROBIŁA NA PUSTYNI?!] i Kaktus Jack.
Zamek: dzieciak z petardami i sam Baron Dante.
Na piątej wyspie, doświadczamy małego kogla-mogla. Dlaczego? Bo pomieszane były tam wszystkie 4 tereny! Wyspa ta, inaczej od innych, miała tylko 5 etapów. Nie była tam "małpek", musieliśmy tylko przejść do piątego etapu - Ducha Barona Dante[ten skurwiel był mocny...].
Po drodze była masa mini-gier, takich jak: pudłowa wersja 3 kubków, skakanie po galaretach, wspinaczka, wyścigi z duchami, pływanko pod wodą[w poziomie z Neptunem tylko i wyłącznie, a to było ciężkie, bo sterowanie było wtedy odwrócone], uciekające pudła, uciekanie przez tornadem, szukanie kluczy, etc...
Po drodze, mogliśmy zbierać kryształy[100 kryształów = +1 życie] i życia.
Oczywiście nie zabrakło po drodze też Dantinich, sług głównego bossa,a były ich różne rodzaje. Od szarżujących przez strzelające do strzelająco-latających i różne inne.
Mogę więc śmiało powiedzieć:jeśli znasz tą grę, to twoje dzieciństwo było ZA-JE-BIS-TE!
Powrót do góry Go down
https://clanans.forumpolish.com/u42contact
Sponsored content





Stare Gry - Legendarn Gry Empty
PisanieTemat: Re: Stare Gry - Legendarn Gry   Stare Gry - Legendarn Gry I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Stare Gry - Legendarn Gry
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Powrót na stare śmieci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Klan ANS@Northrend :: Karczma :: Kącik Rozmów-
Skocz do: