Klan ANS@Northrend

IndeksCalendarGalleryFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share

Jak poznać Neo i ich RP

Go down 
AutorWiadomość
Halt17
Astralny Strażnik
Halt17

Posty Posty : 138
Rasa Rasa : Jaszczuroludzie
Skąd Skąd : Największe zadupie wszechświata (Warszawa)
Dołączył Dołączył : 27/06/2011

Jak poznać Neo i ich RP Empty
PisanieTemat: Jak poznać Neo i ich RP   Jak poznać Neo i ich RP I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 1:37 pm

Ostatnio wpadłem na kolejny ''cudowny'' pomysł spisania listy rzeczy cechujących neo RP
1.''Name'' <-- tak zapowiedzią neo rp może być już nawet name gracza (czyt.neosa) chodzi mi tu o name typu : ''Uciekinierzy'' ''Rozbitkowie'' (widziałem nawet name ''Rozbitkowie nag'' -.-) ''Uchodźcy'' itd itd... w około 90 % przypadków pod takim name spotka się neosa udającego ''uber pro''.
Równie dobre są nazwy z błędami ortograficznymi/Caps lockiem/Mylące historie warcrafta z wyobrażeniami Neosa lub niesamowita orginalość bądź nazwa określająca startową pozycje
czyli między innymi

''KRUL ilidan''
''KRULESTWO ELFUW''
''KRUL uther ''
''Orkowie z lasu''
''Zakon HUJA''
''Gurskie pedały''
''POTENŻNY MAG''

2.''Total war RP'' (tak w logice neo takie coś istnieje) to zawsze daje 100 % pewność że osoba u której to występuje zaserwuje nam neo rp . Polega to mniej więcej na wpisaniu sobie w name czegoś w stylu ''Plaga'' ''Wyznawcy boga wojny'' ''Płonący legion''
i zaraz po tym wpisują -unally all a kiedy inny gracz/tytan upomina go ''Wpisz -ally all'' zwykle uzyskuje się odpowiedź ''Pierdol się robię rp wojenne'' + minimalnie 20 kolejnych wiadomości pełnych bluzgów i ''wielce wyrafinowanych wyzwisk''.

3.Wyczucie sytuacji mój ulubiony przykład : podochodzi goblin do Manarotha i mówi ''Chcesz kupić drewno ?''
Polega to przede wszystkim na wyjeżdżaniu z nieodpowiednim tekstem w nieodpowiednim momencie do nieodpowiedniej postaci. Czyli poza wcześniejszym przykładem : 2 graczy robiących ze sobą rp praktycznie od początku gry jest w środku rozmowy (i np są w środku bazy jednego z nich) a tu nagle pojawia się osoba trzecia która nie uprzedzają żadnego z rozmawiających wpieprza się sterowcem w centrum bazy i ''uciekajcie na północ'' a po tym jak go zignorują prosi tytana o demony (wiedząc że nie ma ich w tytanie) i (co za zaskoczenie) Archimonde gdy tyt mu tego nie da zwykle wychodzi przed tym 10 minut bluzgając.

4.Jęki o OP hero .
Przecież każde neo wie że nie może grać ''normalnym'' noobskim hero OP hero to podstawa każdego rp bo jak można robić rp np. nagami bez MORZANA albo undedami/demonami bez Archimonda czy Manarotha ?
Kiedy nasz ''pro gracz'' nie dostaje swojego wymarzonego bohatera kończy się to tak Neos : huj ci w dópe n00bie co nie łumie grąci rp <wychodzi z gry>

5.Emotikony w grze .
Po co pisać jakieś noobskie <uśmiecha się> jak można po prostu zasadzić ''Very Happy'' ''xD'' '';p'' przecież to znacznie skraca pisanie i jest ''fajniejsze'' jeśli myślisz inaczej nie możesz być prawdziwym ''pro graczem rp' (czyt.Neosem)'

Kolejne moje pomysły na rozpoznanie neo już wkrótce (gdy na jednym z moich dodatkowych acc wlezę do jakiegoś public tyta)

Ostatnio zmieniony przez Halt17 dnia Wto Gru 27, 2011 11:03 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC

Posty Posty : 518
Rasa Rasa : Nieumarli
Wiek Wiek : 23
Skąd Skąd : Zambrów
Dołączył Dołączył : 21/06/2011

PisanieTemat: Re: Jak poznać Neo i ich RP   Jak poznać Neo i ich RP I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 2:48 pm

Halt, co do tych Total War RP.
Kiedyś, nie będąc jescze LvLem100EtC grałem z ludźmi (angolami, niemcami, hiszpanami ITP rp-wojnę).
Koleś na redzie był dobrze zorganizowany i nie pozwalał na wbicie sobie wysokiego poziomu.

Gra była jedną z lepszych jakie grałem poza ANS i wspominam ją dość ciepło jak na tamte czasy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://clanans.forumpolish.com
PajTajster
Gladiator
PajTajster

Posty Posty : 151
Rasa Rasa : Orkowie
Dołączył Dołączył : 11/11/2011

PisanieTemat: Re: Jak poznać Neo i ich RP   Jak poznać Neo i ich RP I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 4:15 pm

Również nie zgadzam się że jak jest Total War to od razu NEO.

Może to polegać również, że np. dwa królestwa(2 graczy) tak jakby się pokłóciło(rp oczywiście) no i jakby bitwy się odbywają itp itd.

A co do pomysłów to mam jeden:

-Dołączając do Pubilc TL. Na 90% będzie to kompletne neo rp z total neo warami itp.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KluczDoFurtki
Gladiator
KluczDoFurtki

Posty Posty : 131
Skąd Skąd : Jaworzno

PisanieTemat: Re: Jak poznać Neo i ich RP   Jak poznać Neo i ich RP I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 6:32 pm

tak paj.. zwłaszcza nasze wczorajsze super "rp" ono też bylo wojna królest ale chyba nie zaliczała się pod total wara.. xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC

PisanieTemat: Re: Jak poznać Neo i ich RP   Jak poznać Neo i ich RP I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 7:33 pm

Poświęciłem się dla was... i doceńcie to! Przez was spędziłem około godziny z neo!!!!!!1111111 Jak poznać Neo i ich RP 2440381384

A więc zaczynamy...
3...

2..

1..

Jak poznać Neo i ich RP 8464721

Oto typowe dla neo zalesienie oraz bohater.
Każdy chce być przecież pro graczem, mieć koks hero, ładny lasek koło bazy i... oto jak robią to neo:

Jak poznać Neo i ich RP Lasekx

Miasto dla typowego neo składa się tylko z jednego - koszary, koszary i jeszcze raz koszary!
Przecież wiadomo, że Nasze wojsko nie potrzebuje ani jednej farmy po to, żeby odpoczywało, coś zjadło itp.
Tak swoje miasto widzi każdy neo:

Jak poznać Neo i ich RP Koszaryi

Wiadomo, są, musi być także wojsko!
Czy aby na pewno nasz neoś nie przesadził... leciutko?
Chyba nie. . . scratch

Jak poznać Neo i ich RP Wojskoa

Czas na zamek. Wiadomo, ludzie grający w TL lubią grać Zamkiem z różnych powodów.
A bo to fajny slot, a bo to ma króla, a bo to i tamto....
A bo to obstawa przy zamku. Prawda, że to wystarczy na zatrzymanie.... 2 wojny światowej?

Jak poznać Neo i ich RP Obronazamku

Wojna morska - moje ulbione rozpoczęcie w Warcraft 2!
Tysiące statków Hordy walczy z siłami Alliance!
I chyba to przedstawia następujący screen:

Jak poznać Neo i ich RP Bitwamorska

Pasjonujące... Jak poznać Neo i ich RP 397897489
Powrót do góry Go down
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC

PisanieTemat: Re: Jak poznać Neo i ich RP   Jak poznać Neo i ich RP I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 7:57 pm

Trochę nie na temat, ale to mnię ROZWALIŁO NA ŁOPATKI

Młodociane neo próbuje wywalczyć sobie miejsce w klanie. Cóż za poświęcenie Jak poznać Neo i ich RP 1766904550

Jak poznać Neo i ich RP Wc3scrnshot122311210026

A to jest najlepszy wycinek tej "rozmowy" Jak poznać Neo i ich RP 2463075399

Jak poznać Neo i ich RP Beztytuucyr
Powrót do góry Go down
LvL100EtC
Astralny Wartownik
LvL100EtC

PisanieTemat: Jak poznać neo   Jak poznać Neo i ich RP I_icon_minitimePon Gru 26, 2011 3:19 pm

Przeklejony

Z racji tego iż nie każdy z was może wiedzieć czym jest neo, postaram się przedstawić wam moją wizję typowego dziecka neo jakim jest przykładowo suzeren (Nr. 2 na czarnej liście).

Zachowanie na kanale
1. Nasz neo wchodząc na nasz kanał odrazu rzuca przekleństwami, wyzwiskami itp w stronę każdego obednego na kanale, próbując zrwacać na siebie uwagę (dostając bana).

2. Jeżeli któryś szaman jest offline/afk nasz neo robi spam, w celu próby sprawdzenia obecności osoby mogącej go zwalczyć banem.

Zachowanie w grach
1. Każdy neos lubi total wary. Nic w tym dziwnego, przecież Titan Land opiera się głównie na wojnach, sprzedaży drzewa (grając goblinami) czy zrobieniu massu jednostek.

2. Oczywiste jest także to, że neo lubi programy typu Drop Hack / Map Hack / VCK (tylko do wywalania graczy).

3. Każde neo prosi o Morzana. Przecież nie będzie grał takim badziewiem jak każdy inny hero!

4. Każde neo podczas RP sadzi emotikony! Każdy wie, że przykładowe <Uśmiecha się> można zastąpić ": D".

5. Kolejnym atrybutem neo są wspaniałe nazwy! Neo nie zna historii Warcrafta, poza pierwiastkiem, który jest opisany w Warcrafcie 3. Jednymi z najbardziej zajebistych neo-nazw są:

• Wladca Krulestwa Elfow
• Potezny Wojownik
• Lesni Zabujcy

P.M.
-Ej wezmiesz mnie do klanu plix bo szukam fajnego klanu do rp
- Zarejstruj się na forum [link]
-Ej ale moge bez tego?
- To podstawa dla każdego
-To spierdalaj huju zjebany sram na twuj klan neosie

Oczywiście to był przykład wymyślony przeze mnię, bazowany na "podaniu" neo-ARTAS-a.

A wy? Jak widzicie neo? Piszcie, udzielajcie się!

Ostatnio zmieniony przez LvL100EtC dnia Wto Gru 27, 2011 2:37 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Halt17
Astralny Strażnik
Halt17

Posty Posty : 138
Rasa Rasa : Jaszczuroludzie
Skąd Skąd : Największe zadupie wszechświata (Warszawa)

PisanieTemat: Re: Jak poznać Neo i ich RP   Jak poznać Neo i ich RP I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 10:50 am

Z racji tego że niektórzy z was nie zgadzają się z tym że total war = neo rp . Owszem również w normalnych rp wojny się zdarzają i to nie rzadko ale ja miałem na myśli sytuacje gdy ''rp'' nie składa się z NICZEGO poza rozpierdalaniem wszystkiego co nie należy do neosa i stanie mu na drodze tzn : Ork : co to za tępe chuje ? Neos : -unally all Człowiek : witaj Neos : -unally all Turek : 10 k gold pls Neos : -unally all Żaba ; <kum kum> Neos : -unally all Drugi neos : -unally all Neos : ej chcesz sojusz ? Drugi Neos : nie -unally alll Neos : to chuj ci w dupe -unally all .
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Jak poznać Neo i ich RP   Jak poznać Neo i ich RP I_icon_minitimePon Cze 04, 2012 12:58 pm

LvL100EtC napisał:
Poświęciłem się dla was... i doceńcie to! Przez was spędziłem około godziny z neo!!!!!!1111111 Jak poznać Neo i ich RP 2440381384

A więc zaczynamy...
3...

2..

1..

Jak poznać Neo i ich RP 8464721

Oto typowe dla neo zalesienie oraz bohater.
Każdy chce być przecież pro graczem, mieć koks hero, ładny lasek koło bazy i... oto jak robią to neo:

Jak poznać Neo i ich RP Lasekx

Miasto dla typowego neo składa się tylko z jednego - koszary, koszary i jeszcze raz koszary!
Przecież wiadomo, że Nasze wojsko nie potrzebuje ani jednej farmy po to, żeby odpoczywało, coś zjadło itp.
Tak swoje miasto widzi każdy neo:

Jak poznać Neo i ich RP Koszaryi

Wiadomo, są, musi być także wojsko!
Czy aby na pewno nasz neoś nie przesadził... leciutko?
Chyba nie. . . scratch

Jak poznać Neo i ich RP Wojskoa

Czas na zamek. Wiadomo, ludzie grający w TL lubią grać Zamkiem z różnych powodów.
A bo to fajny slot, a bo to ma króla, a bo to i tamto....
A bo to obstawa przy zamku. Prawda, że to wystarczy na zatrzymanie.... 2 wojny światowej?

Jak poznać Neo i ich RP Obronazamku

Wojna morska - moje ulbione rozpoczęcie w Warcraft 2!
Tysiące statków Hordy walczy z siłami Alliance!
I chyba to przedstawia następujący screen:

Jak poznać Neo i ich RP Bitwamorska

Pasjonujące... Jak poznać Neo i ich RP 397897489

A co to za mapa jeżeli mógłbym wiedziec?
Powrót do góry Go down
Sky_devil
Astralny Kapłan
Sky_devil

Posty Posty : 238
Rasa Rasa : Barbarzyńcy
Wiek Wiek : 21
Skąd Skąd : Gdów
Dołączył Dołączył : 13/10/2011

PisanieTemat: re: Jak poznać neo i ich RP   Jak poznać Neo i ich RP I_icon_minitimePon Cze 04, 2012 1:12 pm

"Titan Land: The Begining" o ile mie pamięć nie zwodzi.

════════════════════════
Give up your heart left broken
And let that mistake pass on
'Cause the love that you lost
Wasn't worth what it cost
And in time you'll be glad it's gone
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://clanans.forumpolish.com/u42contact
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Jak poznać Neo i ich RP   Jak poznać Neo i ich RP I_icon_minitimePon Cze 04, 2012 1:17 pm

Dziękuje. Niestety Worek = Suzeren i ta **** ciągle tu jest
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Jak poznać Neo i ich RP   Jak poznać Neo i ich RP I_icon_minitime

Powrót do góry Go down

Jak poznać Neo i ich RP
Powrót do góry 
Strona 1 z 1